İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. 2018 Model Otomobiller
 3. 2018 – 2019 Model Manuel Vites Araç Önerileri
Trendlerdeki Yazı

2018 – 2019 Model Manuel Vites Araç Önerileri

2018 – 2019 Model Manuel Vites Araç Önerileri

2019 yılı içerisinde manuel araç almak isteyen okurlarımız için sizlere en az yakan araçların hangileri olduğu konusunda ve fiyatları hakkında bilgileri bu yazımızda açıklamak istiyoruz.

 1. Fiat Egea

Fiat markasının ülkemizde son yıllarda en çok satılan modellerinden olan Egea manuel şanzıman özelliği ile alınacak olan araçlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Uygun fiyatı ve yakıt performansı olarak son derece başarılı olan bu aracın 76 beygir ile 100 beygir gücüne sahip olduğunu belirtelim. Önden çekiş özelliği bulunan aracın ortalama olarak yakıt tüketimi ise 5 litredir.

 1. Renault Clio

Manuel olarak araç almak istediğiniz zaman sizlere önereceğimiz bir diğer markada Clio modeli olarak dikkat çekmektedir. Fiyat olarak ortalama 86 Bin TL civarında satışa sunulan bu aracın 75 beygir gücünde olduğunu da belirtelim. Dizel motor seçeneği ile de az yakanlar sınıfında yer alan bu araçta manuel araç önerileri arasında yer almaktadır.

 1. Opel Astra
Opel Astra

Alman devi Opel firmasının Astra modelinin otomatik ve manuel araçları en çok tercih edilen araçlar arasında yer aldığından dolayı sizlere bu aracı öneriyoruz. Son derece başarılı yakıt tüketiminin yanı sıra benzinli ve manuel olarak satışa çıkan bu aracın fiyat olarak da uygun olması alınacak araçlar listesinde kendisine yer bulmasını sağladı.

 1. Renault Symbol

Renault Firmasının orta seviye araçları arasında yer alan ve dizel motor seçeneği ile üretimi yapılan Symbol modelinin 1,5 motor seçeneğine sahip olan bu aracı da alınacak araçlar listesinde yer almaktadır. Aracın dizel olması da yakıt tüketimi konusunda kullanıcıları üzmemektedir.

 1. Toyota Corolla
Toyota Corolla

Dünya’nın en sağlam araçları listesinde 2018 yılında kendisine ilk sırada yer bulan bu modelde manuel araç almak isteyenleri için kaçırılmayacak bir araç olmaktadır. Özellikle fiyat konusunda 95 Bin TL civarında bir rakama benzinli ve manuel özelliğe sahip bir Toyota Corolla alma şansınız bulunmaktadır. Ortalama tüketim konusunda ise kullanıcısını biraz olsun zorlayabilir. Ortalama olarak 7 litrelik bir tüketimi bulunmaktadır.

 1. KİA Ceed

KİA markasının C segmentinde yer alan Ceed modeli de alınacak olan araçlar arasında yer almaktadır. Özellikle benzinli motor seçeneğine sahip ve manuel olan bu aracın fiyat olarak 85 Bin TL civarında bir rakama alınması mümkündür. Ortalama yakıt tüketimi olarak ise aracın 6 litrelik bir tüketim performansı bulunmaktadır.

 1. AUDİ A3

Audi firmasının A3 modeli şüphe yok ki son zamanlarda en çok tercih edilen Audi araçları arasında yer almaktadır. A3 modelinin manuel motor seçeneğine sahip olan dizel aracını almak istediğiniz zaman ödemeniz gereken rakam ortalama olarak 160 Bin TL ile 170 Bin TL arasında değişkenlik göstermektedir.

 1. Skoda SuperB
2019 Skoda SUPERB

Skoda firması da manuel araçlar listesinde SuperB modeli ile satış listelerinin ilk sıralarında gelmektedir. Dizel motor seçeneği ile manuel şanzıman özelliğine sahip bir SuperB almak istediğiniz zaman ortalama olarak ödemeniz gereken tutar 180 Bin TL civarında olmaktadır.

 1. Dacia Sandero

Uygun fiyatlı bir manuel vites araç almak istediğiniz zaman sizlere önereceğimiz araçlar arasında Dacia Sandero modeli de yer almaktadır. 1.5 dizel motor seçeneği ile satışa sunulan bu aracın 90 beygir gücünde olduğunu ve aracın ortalama olarak 4 litre yakıt sarfiyatı yapması da aracın tercih edilmesinde etkili olan detaylar arasında olmasını sağlamaktadır.

 1. Ford Focus

Amerikan aracı Ford’un ülkemizde en çok tutulan modellerinden olan Focus serisi de manuel araçlar arasında alınacak olan bir modeldir. 1.6 motor seçeneğine sahip benzinli bir Focus almak isterseniz ödemeniz gereken rakamın ortalama olarak 140 Bin TL civarında olduğunu da buradan açıklamak istiyoruz.

2018 – 2019 yılı manuel araçlar listesinde bu yukar da belirttiğimiz araçların özelliklerinden yola çıkarak sizlerde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap