İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. 2018 Model Otomobiller
 3. 2018 – 2019 Model Otomatik Vites Araç Önerileri
Trendlerdeki Yazı

2018 – 2019 Model Otomatik Vites Araç Önerileri

2018 – 2019 Model Otomatik Vites Araç Önerileri

2019 yılına girdiğimiz şu günlerde araç alacak olan okurlarımız için en çok tercih edilen otomatik vites araçların hangileri olduğuna ve bu araçların özelliklerini buradan sizler için açıklamak istiyoruz.

 1. Opel Corsa 1,4 Essentia

2019 yılı içerisinde uygun bütçe ile alınacak araçlar arasında ilk sırada sizlere Opel Corsa modelinin bulunduğunu belirtelim. Hem yakıt performansı olarak hem de fiyat olarak oldukça uygun bir model olan Corsa’nın bu modeli satış fiyatı olarak 80 Bin TL civarında müşterilere sunulmaktadır. Otomatik vites olmasının yanı sıra 1,4 motor seçeneği ile satışa sunulan bu aracın benzinli modelinin bu fiyata satıldığını belirtmek istiyoruz.

 1. Volkswagen Golf

İkinci sırada sizlere önereceğimiz aracın bir Alman markası olan ve ülkemizde en çok tutulan araçlar listesinde ilk sırada yer alan Gold olduğunu belirtmek istiyoruz. Fiyat olarak 150 Bin TL civarında satışa sunulan bu aracın Dizel ve otomatik olduğunu da belirtelim. Ayrıca aracın motor seçeneği olarak 1,6 motor seçeneğinin bu fiyata satıldığını belirtelim. BlueMontion motor seçeneği ile oldukça az yakıt tüketimi gerçekleştiren bu aracın ortalama yakıt tüketimi de 4 litre olarak dikkat çekmektedir.

 1. KİA Cerato

Ülkemizde değeri pek fazla anlaşılmayan araçlar arsında yer alan KİA markasının Cerato modeli de alınacak araçlar arasında yer almaktadır. Özellikle yakıt performansı olarak son derece başarılı bir tüketim gerçekleştiren bu aracın 5,5 litre ile 4 litre arasında bir tüketimin bulunması, ülkemiz şartlarında son derece uygun bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. 100 KM’ye 10,8 saniyede çıkan bu araçta 2019 yılı otomatik vites araç önerileri arasında kendisine yer bulmaktadır.

 1. Volkswagen Polo

Volkswagen firmasının B segment olarak hizmete sunduğu ve Golf modeli ile neredeyse aynı satış rakamlarını yakalayan bu aracın otomatik ve dizel motor seçeneğine sahip olan aracının ülkemizde satış fiyatının ortalama olarak 120 Bin TL olduğunu belirtelim. 1,6 motor seçeneğine sahip, otomatik vites ve dizel yakıt tüketimi olan Polo modeli için ortalama 120 Bin TL ödemeniz gerekmektedir.

 1. Skoda Octavia

Skoda firmasının C segment araçlarından olan Octavia modeli de otomatik vitesli araç önerileri arasında yer almaktadır. Özellikle 4 silindir motor ve dizel motor seçeneği ile satışa sunulan bu aracın, 100 KM şehir dışı yakıt performansının 4 litre altında 3,8 litre olması öneriler arasında yer almasını sağladı. 7 ileri DSG şanzımanı bulunan bu araçta önerilen araçlar arasında yer almaktadır.

 1. Volkswagen Passat

Yine bir Alman devi olan Volkswagen Passat modelini de sizlere 2019 yılı içerisinde alınması muhtemel olan otomatik araçlar içerisinde öneriyoruz. Fiyat olarak 170 Bin TL civarında satışı bulunan bu aracın dizel ve otomatik vites seçeneğine sahip motorunun yakıt tüketimi ise ortalama olarak 4 litre civarındadır.

 1. Hyundai İ20

2018 – 2019 yılı içerisinde otomatik vitesli araç önerileri arasında Hyundai İ20 modeli de dikkatleri çekmektedir. Fiyat olarak 95 Bin TL olan bu aracın benzinli olan modelini bu fiyata alma şansınız bulunmaktadır.

 1. Opel Astra

Otomatik vites seçeneğine sahip araç almak isteyenler için 8. Sırada önereceğimiz araç, Opel firmasının C segment aracı olan Astra modeli. Ülkemizde Opel firmasının en çok satılan bu modelinin ortalama benzinli 1,4 motor seçeneğine sahip olan otomatik vites aracının fiyatı 140 Bin TL civarında yer almaktadır.

 1. BMW 1 Serisi

Alman ekolleri arasında yer alan BMW’de 1 serisi araçları ile dikkat çekmektedir. 1 serisi olan 118i modelinin benzinli ve otomatik vites seçeneğine sahip olan aracının ortalama fiyatı 150 Bin TL olarak dikkat çekmektedir. Aracın ortalama yakıt tüketimi ise 4,6 litredir.

 1. Hyundai Elentra

Son olarak ise otomatik vites araç önerileri arasında sizlere Hyundai firmasının D segment bir aracı olan Elentra modelini öneriyoruz. Aracın 2018 yılında son kasası ile karşımıza çıkan bu modeli ortalama yakıt tüketimi konusunda da oldukça başarılıdır. Sadece 4 litre civarında yakıt tüketimi gerçekleştiren bu araçta 2018-2019 otomatik vites araç önerileri arasında yer almaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap