İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. 2018 Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio İncelemesi ve Fiyatı
Trendlerdeki Yazı

2018 Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio İncelemesi ve Fiyatı

2018 Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio İncelemesi ve Fiyatı

İtalyan markası Alfa Romeo yeni modeli Stelvio Qaudrifoglio ile lüks SUV sınıfında göz doldurmayı başarıyor. İtalyan yıldızının 2018 Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio İncelemesi ve Fiyatı hakkında detaylı bilgilere yazımızda ulaşabilirsiniz.

Stelvio Quadrifoglio Özellikleri

Araca baktığımızda dikkati ilk çeken, aracın önüne yerleştirilmiş olan dar ve dikey ızgara. Bu ızgara aracı benzerlerinden ayıran en büyük özelliklerden biri. Izgara ile simetrik bir şekilde uyumlu olan ince uzun farlar araca daha da sportif bir hava katmış. Aracın ön plakasının ortaya takılma şansı maalesef yok, yanda kalan plaka yeri aracın önden görünüşünü biraz bozuyor.

Aracın iç kısmına bakacak olursak, iç kısımda kullanılan malzemeler son derece kaliteli ve otomobil severlerin pek hoşlanmadığı sert plastik hiç kullanılmamış. Alüminyum, ahşap ve yumuşak plastik malzeme iç tasarımı oldukça kaliteli hale getirmiş. Üç kollu ve altı düz olarak tasarlanan direksiyon simidi, 7 inçlik bilgi ekranı ve 8.8 inçlik multimedya ekranı aracın içindeki kalite algısını iyice yükseltmiş.

Ek olarak direksiyonun arkasına konuşlandırılan alüminyum vites kulakçıkları sportiflik olgusunu araca iyice oturtuyor.

Motor Seçenekleri

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio ülkemizde sadece 280 beygir güç üreten, 2.0 litre turbo motor, otomatik şanzıman ve 4 çeker olmak üzere tek tip motor olarak satışa sunulacak. Araç bu motor ile şehir içinde ortalama 11 lt, otoyolda ise ortalama 8 lt yakıt tüketimine sahip.

2018 Stelvio Quadrifoglio Fiyat Bilgisi

Ülkemizde 450.000 TL’den başlayan baz fiyat ile satışa sunulacak olan model, opsiyonel donanımlar ile değişiklik gösterecek.

Yorum Yap

Yorum Yap