1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. 2018 Alpine A110 Fiyatı ve İncelemesi
Trendlerdeki Yazı

2018 Alpine A110 Fiyatı ve İncelemesi

2018 Alpine A110 Fiyatı ve İncelemesi

2018 Alpine A110 modeli otomobil severler tarafından sıkça merak edilen otomobillerden bir tanesi. Bu modelin üç ayrı seçeneği bulunuyor. Seçeneklerin her birinde ise birbirinden özel ve farklı donanımlar mevcut. Bunlardan ilki ise Premiere Edition. Bu model, Alpine A110’un ilk ortaya çıktığı yıla özel olmak üzere 1995 adet üretileceği gelen bilgiler arasında. Aynı zamanda özel spor egzozu ve ağırlık tasarrufu gibi özellikler ile çarpıcı bir sürüş deneyimi yaşatacak gibi görünüyor.

Aracın Özelliği

Pure modeli ise en hafif model ve en yüksek sürücü hâkimiyeti içerisinde. Bu araç ralli pistlerinde ve kasaba yollarında rahatlıkla tercih edilebiliyor olacak. Elbette bu araç 70’lerdeki efsane modelin ruhunu da en iyi yansıtacak türden. Karbon fiber iç kısmı ile de ayrıca şık bir duruş elde ediyor. Buna ek olarak bir de Legende modeli mevcut. Bu modelde de sürücü kontrolünün en üst düzeyde olması dikkat çekiyor. 2018 Alpine a110 fiyatı ve incelemesi de kısaca bu şekilde.

Aracın Anahtar Teslim Fiyatı Ne Kadar?

Aracın fiyatı halen daha tam olarak netleşmiş durumda değil. Ancak hem Euro hem de İsviçre Frangı üzerinden satışa sunulması bekleniyor. İşte bu bağlamda bu araç, 60 Bin Euro civarı bir değere denk düşüyor. Şayet bu ücret İsviçre Frangı cinsinden ödenmek istenirse kur farkından dolayı belirli bir miktar daha fazla verilmesi icap ediyor. Bütün A110’ların ise Dieppe’de yer alan fabrikada imal edileceği ifade edildi.

Yorum Yap

Yorum Yap