1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. 2018 Audi Q3 Otomobil İncelemesi ve Fiyatı
Trendlerdeki Yazı

2018 Audi Q3 Otomobil İncelemesi ve Fiyatı

2018 Audi Q3 Otomobil İncelemesi ve Fiyatı

Audi’nin 2018 yılında çıkarttığı ve tanıtımını yaptığı Q3 model araçlar dış görünümü ile oldukça şık bir tasarıma sahip durumda. Sürücülere eşsiz bir deneyim sunması ve aracın oldukça konforlu bir içeriğe sahip olması, alıcıların iştahını kabartan özellikler arasında yer alıyor. 2011 yılından bu yana seri şekilde üretilen aracın modelinin Q3 ile makyajlandığı versiyon, 2018 yılının en çok ses getiren üretimlerinden biri olacak gibi gözüküyor. Son derece şık bir görünüme sahip olmasının dışında araç içi özellikleri sayesinde de sürücüleri mest edecek Audi Q3 modeli, son derece büyük ilgi çekecek.

Audi Q3 Araç İçi Konfor

2018 model Q3’ün yeni yüzüyle beraber piyasaya sürülmesi ve sürücülere sunulması ile birlikte estetik bir araç içi alıcıları bekliyor. 7 ileri otomatik vites ile birlikte seçeneklerini arttıracak olan aracın dört tekerlekten çekiş sistemi de otomobili değerli kılan özelliklerden olacak. Audi Q3 özellikleri bağlamında araç içi hacmin oldukça geniş olduğu ve bu nedenle tercih sebebi olacağı da çok muhtemel gözüküyor.

Sürücülere yol tutuş konusunda çok eşsiz bir deneyim yaşatacak olan Audi Q3 marka otomobil, üretim aşamasından bu yana Audi’nin çıkarttığı eski Q3 modelden esintiler de sunarak eski versiyonundan çok uzaklaşmamış olacak. Bu nedenle yeni aracın görünüm ve kullanım kolaylığı açısından daha teknolojik ve rahat olması beklenirken, aynı zamanda eskilerden esintiler de araç içi yapıda bulundurulacak.

Audi Q3 Fiyatları

Audi Q3 fiyat performans açısından beklentileri son derecede karşılayacak gibi gözüküyor. Rakiplerinin gözdesi haline geleceği tahmin edilen 2018 Audi Q3 model otomobil 1.4 motorun Türkiye’deki çıkış fiyatı 324 bin TL olarak tahmin edilirken, Q3 COD ise sürücülere 335 bin TL’den sunulacak. Tanıtım sürecinde çok fazla beğeni alan araca, satışa çıkmasının ardından da rağbet gösterilecek gibi görünüyor.

Yorum Yap

Yorum Yap