1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. 2018 Hyundai Fuel Cell Fiyatı ve İncelemesi
Trendlerdeki Yazı

2018 Hyundai Fuel Cell Fiyatı ve İncelemesi

2018 Hyundai Fuel Cell Fiyatı ve İncelemesi

Güney Kore menşeli otomotiv devi Hyundai 2018 yılı içerisinde çıkarmış olduğu Fuell Cell modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. Tüketici Elektroniği Fuarında gerçekleştirilen tanıtımda aracın deneneme sürüşü ile teknik özelliklerin yer aldığı bir panel gerçekleştirildi. Hyundai markasının yeni yakıt hücre konsepti ile çıkarmış olduğu model SUV kapı özelliği ile beraber tanıtılmış oldu. 2025 yılına kadar üretimi gerçekleştirilecek olan model 18 ayrı modelin ilki olarak 2018 Hyundai Fuel Cell fiyatı ve incelemesi üzerinden bu yıl içerisinde çıkartılarak çevre dostu otomobil kullanımına teşvik edecek.

Hyundai Fuel Cell İncelemesi

Performans verileri konusunda deneyenleri etkileyen ve teknik özellikler bakımından da oldukça güçlü bir tasarıma sahip olan bu model kaputunun alt kısmında bulunan 160 hp ve 394 Nm tork üretim kapasitesine sahip elektrikli bir motor seçeneği ile satışa çıktı. Tam şarj ile beraber yaklaşık olarak 595 km yol gidecek olan araç doğa dostu tasarımı ile dikkatleri üzerine çekti.

Otomobilin Fiyatı Ne Kadar?

140.000 TL’lik başlangıç fiyatı ile satışa çıkarılan aracın teknik açıdan incelemeleri birçok kişiden geçer not almış durumda. Aynı zamanda aracın deneme sürüşünü yapan kişiler için de araçtan memnun kalma oranı oldukça yüksek. Doğa dostu, elektrikli motoru ile beraber 2018 yılının gözde araçlarından biri olmaya aday olan bu model 2025 yılına kadar üst segmentleri ile satışa çıkacak.

Yorum Yap

Yorum Yap