İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. 2018 Hyundai i30 Fastback İncelemesi ve Fiyatı

2018 Hyundai i30 Fastback İncelemesi ve Fiyatı

2018 Hyundai i30 Fastback İncelemesi ve Fiyatı

Sene başında Avrupa’da piyasaya çıkan Hyundai i30 Fastback için birçok sipariş alımları başlamış durumda. Özellikle İngiltere’ye bu konuda birçok sipariş verildiği söyleniyor. Yakın zaman içerisinde de Hyundai i30 Fastback’i sokaklarda görmek mümkün olabilecek. Birçok araba tutkunu 2018 hyundai i30 fastback incelemesi ve fiyatı konusunda detaylı bilgilere ihtiyaç duyuyor. Peki, bu yeni arabanın özellikleri nelerdir?

Hyundai i30 Fastback üç farklı donanım özelliği ile piyasaya çıkması bekleniyor. Bunlar; Se Nav, Premium SE ve Premium’dur. Bu üç modelinde Hyundai i30 Fastback için zengin içeriklere sahip olduğu kolaylıkla söylenebilir. Bu özellikler göz önüne alındığında Hyundai i30 Fastback sahibi olacak kişilerin oldukça memnun olacağına kesin gözü ile bakılıyor. Ancak Hyundai i30 Fastback ile ilgili açıklanan fiyatları Türkiye şartlarında ele alındığında, Hyundai i30 Fastback sahibi olmak isteyen kişiler oldukça büyük bir meblağ ile karşı karşıya kalıyorlar. Hyundai i30 Fastback serisinin giriş seviyesi şuan için en çok tercih edilen seri olarak dikkat çekiyor.

Hyundai i30 Fastback Giriş Seviyesinin Özellikleri

Hyundai i30 Fastback giriş seviyesinin özellikleri kaliteli bir şekilde kendini göstermektedir. Bunların başında 8 inçlik dokunmatik ekran, akıllı telefon entegrasyonu, uydu navigasyonu, kablosuz telefon şarjı, sesli komut algılama özelliği, geri dönüş kamerası, deri direksiyon özelliği, 17 inç seviyesinde alaşım jant setleri, ön sis farı gibi özelliklerin yanı sıra elektronik ısıtmalı ayna özelliği anahtarsız çalıştırma ve araca giriş gibi özellikleri göze çarpıyor. Sayılan tüm bu özellikler Hyundai i30 Fastback donanım özelliklerinin ne denli kaliteli olduğunu gösteriyor.

Hyundai i30 Fastback Orta Seviye ve Özellikleri

Hyundai i30 Fastback serisinin orta seviyesi olan Premium seviyesinin de oldukça kaliteli olduğunu söylemek mümkün. Araç içi donanımına oldukça fazla önem veren orta seviye araçlar içerisinde de yok yok. Konforun ön planda tutulduğu bu seride “araçtan çok daha fazlası” demek yanlış olmaz.

Yorum Yap

Yorum Yap