1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. 2018 Hyundai Kona İncelemesi ve Fiyatı
Trendlerdeki Yazı

2018 Hyundai Kona İncelemesi ve Fiyatı

2018 Hyundai Kona İncelemesi ve Fiyatı

2018 yılı içerisinde tanıtımı ve satışı beklenen Hyundai firmasının yeni amiral gemisi Kona modeli hakkında teknik bazı bilgiler basın ile paylaşıldı. Hyundai Kona serisinin önceki modellerine oranla pek çok yeniliği bünyesinde barındıracak olan 2018 modeli B segmenti içerisinde yer alacan SUV özelliği ile kullanıcısıyla buluşmaya hazırlanıyor. 2018 Hyundai Kona incelemesi ve fiyatı üzerinden araç ile ilgili bütün özelliklere erişim sağlayabilmek, fiyatı hakkında bilgi edinebilmek mümkün olur.

2018 Hyundai Kona Özellikleri

16 ve 18 inçlik ve 5 kollu geniş bir alaşım özelliğine sahip olan bu araç 1.0 litrelik benzinli, 1.6 turbo dizel ve 1.4 turbo dizel seçenekleri üzerinden satışa sunulacak. 6 ileri manuel ve 7 ileri otomatik şanzımanlarına sahip olacak olan Kona modelinin 4×4 olarak da satışa sunulması beklenen gelişmeler arasında. Orto konsol bölümünde 7 inçlik bir dokunmatik ekran teknolojisine sahip olacak olan araç IOS ve Android işletim sistemlerini bulunduran bütün akıllı telefonlar ile entegre bir şekilde çalışacak.

2018 Hyundai Kona Fiyatı

Türkiye piyasası içerisinde fiyatının belli olduğu modellerden bir tanesi olarak Hyundai Kona, 1.0 style benzinli versiyonu üzerinden 99.000 TL’ye, 1.6 Elite DCT benzinli versiyonu üzerinden 130.000 TL’ye, 1.6 Elite Smart DCT benzinli versiyonu üzerinden ise 139.000 TL’ye satılacak. Fiyat skalası açısından ortalama bir düzeyde seyreden Hyundai Kona modeli araçlarda tam doluluk olması sebebi ile TL kuruna bu şekilde çevrilmiş bulunmakta. Araçlar içerisinde yer alan yüksek teknoloji ürünlerinin yanı sıra motor gücü de oldukça verimli. Yakıt tüketim özelliği bakımından az tüketim yapması beklenen bu aracın 2018 yılı içerisinde Türkiye ve dünyanın pek çok bölgesinde satışa çıkması planlanıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Şekil olarak türk insanına hitap etmiyor. Bu fiyata daha fiyakalı bir araba alınabilir 🙂

  2. Şekil olarak türk insanına hitap etmiyor. Bu fiyata daha fiyakalı bir araba alınabilir 🙂