İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. 2018 Hyundai Starex Fiyatı ve İncelemesi
Trendlerdeki Yazı

2018 Hyundai Starex Fiyatı ve İncelemesi

2018 Hyundai Starex Fiyatı ve İncelemesi

Bir süredir Güney Kore otomotiv devi yeniden Türkiye pazarına açılmak için fırsat kolluyor. Daha önce Hyundai’ın piyasaya sürdüğü otomobil modellerden biri olan Starex yeni versiyonu ve yenilenmiş teknolojisi ile yeniden yollara çıkmaya hazırlanıyor. İşte 2019 Hyundai Starex fiyatı ve incelemesi

2018 Hyundai Starex Özellikleri

Güney Kore’nin en büyük otomotiv markalarından biri olan Hyundai yeniden Türkiye pazarına açılmayı hedefliyor. Bilindiği üzere Güney Kore’li otomativ firması daha önce ürettiği otomobil modellerinden bir tanesi olan Hyundai Starex üzerinde çalışmalar yapıyordu. Yapılan son çalışmalardan sonra piyasaya çıkmak için gün sayan Hyundai Starex’in özellikleri otomobil severler tarafından merakla bekleniyor

2018 Hyundai Starex model otomobiller yepyeni bir kasa ve yenilenmiş teknolojisi ile alıcılarını bekliyor. Yeni kasa Hyundai Starex’in araç yolcu kapasitesi 12 olarak tasarlandı. Yaklaşık olarak 10 yıldır süren çalışmalar sonunda yeniden dizayn edilen Hyundai Starex’in yapımında yeni bir tasarım dili kullanıldığı açık bir şekilde görülmektedir. 2018 model olarak piyasaya sürülecek olan Starex içerisinde yaklaşık olarak 8 inç büyüklüğünde dijital bir eğlence ekranı da bulunmaktadır.

2018 Hyundai Starex Motor Özellikleri

2018 Hyundai ticari bir araç modeli olarak üretildiğinden dolayı 2,5 litrelik dizel motor ile piyasaya sürülecek. Diğer bir yandan Starex motoru 138 hp güç üretimi gerçekleştirme kapasitesine sahiptir.

2018 Hyundai Starex Fiyatı

Son teknoloji ile donatılmış bu teknoloji harikası araçta, bir araçtan bekleyebileceğiniz tüm özellikler neredeyse mevcuttur. 2018 Hyundai Starex’in piyasaya sürülüş fiyatları henüz tam olarak bilinmemek ile birlikte ancak 20 bin dolar fiyatlarında bir başlangıç fiyatı ile satışa sunulacağı belirtilmekte.

2018 Hyundai Starex Çıkış Tarihi

Hyundai’in yakın zamanda piyasaya sürmesi beklenen aracı Starex’in çıkış tarihi 2018 yılının ikinci  veya üçünlü yarısı olarak belirtilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap