1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. 2018 Model Volvo V60 İncelemesi

2018 Model Volvo V60 İncelemesi

2018 Model Volvo V60 İncelemesi
1

Cenevre otomobil fuarı yaklaşırken, fuarda sergilenecek araçlar ile ilgili özellikler bir bir ortaya çıkıyor. Son bilgileri araba piyasasına bomba gibi düşen dünyanın en güvenilir araçlarından biri olan Volvo V60 oldu. Günümüzde pek yaygın olmasa da bir kaç model araç var ki halen Station Wagon modelleri oldukça fazla satılıyor. Station Wagon konusunda önder modellerden biri olan Volvo V60 yine Station Wagon olarak sunulacak ve yeni tasarım çizgileri, konforlu yapısı ile özellikle avrupalı aileler tarafından sıkça tercih edileceğe benziyor.

VOLVO V60 İNCELEMESİ

Yenilikçi güç ünitesi ve içinde kullandığı teknoloji ile bulunduğu sınıftaki rakip araçlara göre oldukça avantajlı olan Volvo V60 iki hibrit motor seçeneği ile satışa sunulacak. İç tasarımda her zaman olduğu gibi fazla aksesuar bulundurmadan Volvo Sadeliği dediğimiz kavramı yaşatan ve canlı tutan firma ebat olarak biraz daha büyütülmüş durumda.

Bagaj kısmında 841 litre gibi oldukça iyi bir alan sunan firma, koltukların katlandığı takdirde 1364 litreye kadar genişliyor. Bu yönüyle bile birçok ailenin tercihi olması için ideal bir sebep. Aracın toplamda 4761 milimetre uzunluğu, 1427 milimetre yüksekliği var.

Aracın içerisinde 9 inçlik multimedya ekranı buluyor. Bu ekran Android Auto ve Apple Car Play destekli. Direksiyon arkasında sürücü araç ekranı ise dijital bir yapıya sahip. Ayrıca teknolojik olarak gelişmiş olan bu aracın içerisinde

  • Otomatik Acil Fren Sistemi
  • Yaya, Bisiklet ve Hayvanları Algılama Sistemi
  • Şerit Tutucu
  • Sürücü Yorgunluk Uyarısı
  • 360 Derece Kamera
  • Geri Bölge Trafik Asistanı

gibi teknolojik ekipmanlar yer alıyor.

Aracın motor gücü konusunu inceleyecek olursak,

Araç benzinli, dizel ve hibrit olarak 3 farklı seçenek ile satışa sunuldu. 4 tekerlekli çekiş sistemi ile maksimum 309 beygire ulaşan bu canavar araç için T6, T6 Twin, T8, D3, D4 gibi farkı versiyonları da bulunuyor. Araç ile ilgili daha detaylı bilgilere tabii ki de düzenlenecek olan Cenevre Otomobil Fuarında erişeceğiz.

Yorum Yap

Yorum Yap