1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. 2018 Nissan Leaf İncelemesi ve Fiyatı
Trendlerdeki Yazı

2018 Nissan Leaf İncelemesi ve Fiyatı

2018 Nissan Leaf İncelemesi ve Fiyatı

Nissan otomotiv üreticisinin 2018 yılı için hazırlamış olduğu ve dünyanın her yerinde satışa çıkardığı modeli Leaf, birçok kişinin gözdesi haline gelmiş araçlar arasında yer almakta. 2018 Nissan Leaf incelemesi ve fiyatı üzerinden yapılacak kısa bir araştırma ile beklentiyi karşılayan bir araca sahip olabilmek mümkün. Eski modeline nazaran daha atletik bir görüntüye sahip olan 2018 Nissan Leaf, ön kısmında yapılmış olan yenilikleri ile göze çarpan bir tasarıma sahip.

2018 Nissan Leaf Özellikleri

Nissan’ın elektrikli arabalarından bir tanesi olma özelliğine sahip olan ve ilk olarak 2010 yılı içerisinde çıkarılan Leaf modeli o dönemde maruz kaldığı eleştiriler sonrasında kendini geliştirerek 2018 yılı içerisinde çıkarmış olduğu modelinde teknik özellikler bakımından daha yüksek bir özellik serisine sahip olduğu göze çarpıyor. 110 kW (150 HP)/3283~9795rpm elektromotor gücü, 40 dakikalık hızlı şarj süresi, 144 km/s maksimum hız gibi özellikler ile 2018 yılında çıkarılmış olan Nissan Leaf modelinin keyfini çıkarabilmek ve elektrikli araba kullanımı yapabilmek mümkün.

2018 Nissan Leaf Fiyatı

Fiyat bakımından sadece İngiltere’deki fiyatının belirlenmiş olması Nissan Leaf modelinin TL cinsi üzerinden çevriminin yapılmasına olanak tanıyor. İngiltere para birimi olan Sterlin üzerinden belirlenmiş olan fiyatına bakıldığı zaman Nissan’ın üretimini yapmış olduğu Leaf modelinin 26.490 Sterlin üzerinden ülkede satışının gerçekleştiği bilinmekte. Henüz Türkiye’ye gelmemiş olan aracın TL cinsinden olan fiyatı da belirlenmemekle birlikte önce Avrupa’da satışa başlayacak olan Nissan Leaf modelinin Türkiye’ye ne zaman geleceği konusu ise merakla beklenen haberler arasında. Kullanıcısının beklentilerini karşılayacak bir model olarak gerek tasarım açısından gerek elektrikli olması açısından yeni nesil araçlar arasında yer alan Nissan Leaf’ın Türkiye fiyatı henüz netleşmedi.

Yorum Yap

Yorum Yap