1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. 2018 Nissan X Trail İncelemesi Ve Fiyatları
Trendlerdeki Yazı

2018 Nissan X Trail İncelemesi Ve Fiyatları

2018 Nissan X Trail İncelemesi Ve Fiyatları

Nissan, dünyada ki öncü otomobil firmalarının başında gelir. İleri teknoloji kullanarak oluşturduğu otomobillerle önüne geçilemeyen bir heyecan deneyimi yaşarsınız. Son geliştirdiği X Trail konfor bakımından birçok arabaya öncülük ediyor. Özellikleri bakımından ise birçok arabayı geride bırakırken, fiyat olarak oldukça cazip bir başlangıca imza atmış.

Bu durumları onu, yakın zamanda adını sıkça duyabileceğimiz bir araba olmaya itiyor. Dış görünüş olarak da bir hayli şık olarak tasarlanmış X Trail farklı renk seçenekleri ile her kesimden kişiye hitap edebiliyor. Yeni nesil bir aile arabası olan XTrail tasarımı, teknolojisi ve sürüş rahatlığı ile dikkat çekmekte oldukça haklı.

X Trail Nasıl Tasarlanmıştır?

* 1.6 lt dizel otomatiktir.

* Yüz kilometre hıza 11 saniyede ulaşabilir.

* 180 kilometre hız yapabilir.

* Şehir içi ulaşımlarda 100 kilometrede 6 litre yakıt harcarken, şehir dışı ulaşımlarda 100 kilometrede 4 litre yakıt harcar ve bu durumda yakıt cimrisi arabalar arasında yerini alır.

* Yakıt deposunun kapasitesi 60 litre olarak belirlenmiş.

* Yerden yüksekliği 21 cm’dir ve bu durumda her yere gidebilme imkânını kolayca sağlıyor.

* Bagaj hacmi ise 445 metreküp olarak tasarlanmıştır.

* Dış görünüş olarak, yeni tasarım ön ızgara, karartılmış led stoplar ve tam açılabilir panoramik cam tavana sahipken araç içi tasarımda, yeni iç döşeme, ısıtmalı arka koltuklar ve ısıtmalı direksiyona sahiptir.

* Ayrıca Nissan X Trail 5 koltuğa sahipken, bagaj kısmında bulunan sonradan açılabilen 2 koltuğu ile rahat bir yolculuk yapma imkânı da tanıyor.

* X-Trial, Visi, Tekna, Design Pack, Sky Pack, Black Edition, Platinum ve Platinum Premium Pack gibi versiyonlarla karşımıza çıkar.

X Trail’de Daha Neler Var?

Özelliklerini saymakla bitiremediğimiz Nissan X Trail birçok yeniliğe öncülük ediyor.

– Çocuk koltuğunu rahatça koyabilmek için arka kapılar 77 dereceye kadar açılabilir.

– Diğer otomobillerin aksine rahatça hareket ettirebilen; öne ve arkaya eğim alan arka koltuklar aynı zamanda tam olarak kapatılabilir ve bagaj hacmi büyütülebilir.

– NASA’dan ilham alınarak tasarlanmış ön koltuklar elektrikli bel desteği ile uzun yolculuklar için özel olarak tasarlanmış.

-360 derece park asistanı park etmenize kolaylık sağlarken, otomatik çarpışma önleyici sistemi ile kendinizi daima güvende hissedebilirsiniz.

X Trail Kaç Para?

Yeni Nissan X Trail başlangıç fiyatı olarak 173.250 TL ile karşımıza çıkarken diğer versiyonlarında fiyatı 202.900 TL’ye kadar yükselebiliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap