1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. 2018 Opel Corsa GSi Özellikleri ve Fiyatı
Trendlerdeki Yazı

2018 Opel Corsa GSi Özellikleri ve Fiyatı

2018 Opel Corsa GSi Özellikleri ve Fiyatı

2018 yılının sonlarına doğru tanıtımının yapılması beklenen Opel Corsa Gsi, 150 beygir motoruyla piyasaya sürülecek. Görünüm ve şekil olarak ufak bir cüsse sahibi olmasına rağmen özellikleri ve rakamları alıcıların tatmin olacağı şekilde açıklandı. Bu nedenle tatmin edici yapısı ve özellikleriyle son senelerde piyasada geri kalmalarının ardından yarışın içerisine tekrar dahil olmak istiyor. Opel Corsa GSi özellikleri neticesinde motorunun üst seviyede olması bekleniyor. 150 beygir gücüyle 1.4 litrelik bir makineye sahip olmakta olan markanın bu nedenle yüksek seviyelerde oynaması tahmin edilmekte.

Opel Corsa GSi Özellikleri

Son senelerde 35 yıla yakın bir süredir hayat bulan GSi rozeti, 1990’lı yıllarda üretilen Opel Astra’nın da motorunun 2.0 litre 16V’lik olması, aracın tercih edilebilirliğini fazlasıyla arttırmıştı. Günümüzde dahi motor ve özellik açısından birçok araca kafa tutabilen, 20 yıl öncesinin aracı olmasına rağmen yüksek kullanım avantajları ile alıcılarının karşısına çıkan  Astra’nın ardından Opel yeni aracı ile birlikte yine farklılık yaratmayı amaçlıyor. 100 km hıza 8.9 saniyede çıkan ve 207 km/s maksimum hıza ulaşabilen araç hem yüksek seviyedeki özellikleri hem de dikkat çekici dış görünümü ile ilgi toplayacak gibi gözüküyor. Oldukça sportif bir görünüme sahip olması, aracın tercih edilmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

Opel Corsa GSi Görünüm

Oper Corsa GSi 2018 ile sportif görünüme sahip bir araç alıcıların karşısına çıkacak. GSi rozetiyle rahat bir yol tutuş vaat etmekte olan araç ayrıca kısa fren mesafesinin de garantisini veriyor. Araç içi parçaların opsiyonel olarak paylaşılacağı ve sunulacağı, bu sayede de alıcıların ve ilgililerin sürüş kalitesinin ve zevkinin aynı oranda artacağı şekilde tercihler yapabileceği açıklanmış durumdadır.

Opel Corsa GSi Fiyatı

En son 1993 yılında üretilen performans aracı Opel Corsa GSi’nin fiyatı 2019 yılının Euro kuruna göre hesaplanacak. Aracın yurt dışı fiyatı 20 bin 550 Euro iken, Türkiye’de 155 bin TL civarında bir değer ile kullanıcıya sunulması bekleniyor.

Yorum Yap

Yorum Yap