1. Ana Sayfa
  2. Otomobil Kampanyaları
  3. 2018 Otomobil Kampanyalarında Son Dönem Fırsatları
Trendlerdeki Yazı

2018 Otomobil Kampanyalarında Son Dönem Fırsatları

2018 Otomobil Kampanyalarında Son Dönem Fırsatları

2018 yılı otomobil sektörü açısından beklentilerin altında kaldı. Dövizde yaşanan artış ve bağlı olarak faiz artırımları nedeniyle hedeflerini daraltan birçok marka yıl sonuna doğru gerçekleştireceği kampanyalarla satış rakamlarını zorlamaya çalışacak. Banka kredilerindeki faiz artışının tüketicinin gözünü korkutması pek çok markayı bu konuda bankalarla anlaşarak sabit faizli ya da belli vadeler içinde sıfır faiz seçeneklerine yöneltti.

BMW’de ÖTV Avantajı Ve Finansman Seçenekleri

Borusan otomobil BMW yetkili satıcıları 2018 otomobil kampanyaları içinde dikkat çeken seçenekler sunuyor. Tüm BMW serilerinde model fiyatına göre 50, 100, 150 bin TL kredi ve 0.99 sabit faiz avantajı sunulurken, ÖTV indirimi ve cazip takas desteği de öne çıkıyor. Tüm bunlara ek BMW 320d modeline ise özel bir ÖTV avantajı sağlanıyor.

RENAULT Faiz Avantajı Sunuyor

Bu yıl Ekim ayı otomobil kampanyaları içinde faiz avantajıyla öne çıkan RENAULT tüm binek araç alımlarında 30 Bin TL’ye kadar kredi için sıfır faiz uyguluyor.

Daha yüksek kredi taleplerinde ise 200 Bin TL’ye kadar sınırlı olmak kaydıyla 2.54 faiz oranıyla 48 ay vade uygulaması da mevcut.

HYUNDAİ Hurda İndirimi Yapıyor

2018 Yılının Son Kampanyaları

Hyundai sonbahar kampanyası kapsamında Hyundai i10, Hyundai i20, Hyundai i30, Hyundai Elantra ve Hyundai Accent Blue modelleri için 26 Bin TL’ye kadar 1.69 faiz ve 10 Bin TL hurda indirimi avantajını kullanıyor. Üst model araçlarda 15 ay vade ve 15 Bin TL indirim seçenekleri de mevcut.

FORD Peşin Alım Avantajı Sunuyor

Otomobil kampanyaları içinde yıl sonuna doğru en dikkat çekici avantajlardan biride Ford modellerinde uygulanan ve satın alınan araç modeline göre %7 – %9 arasında değişen yaklaşım 20 Bin TL peşin indirim avantajı. 45 Bin TL’ye kadar 12 ay vadeli 0 faiz seçeneği de Ford yetkili satıcılarında.

DACİA’da Ek İndirim

Dacia geçtiğimiz aylarda çok satılan modeli Yeni Dacia Duster için hurda teşvikiyle birlikte 80 Bin TL civarında avantajlı bir fiyat seçeneği sundu. Ayrıca 48 ay vadeli 100 TL için 2,24 150 Bin TL kredi için ise 2,34 sabit faiz imkanları ile Dacia Finans üzerinden kullanılan krediler için Bin TL ek indirim fırsatı mevcut.

SEAT’dan Çoklu İndirim Seçenekleri

Seat yıl sonu kampanyası kapsamında müşterilerine büyük indirimler sağlıyor. Pek çok marka ve modelde %30 indirim yapan Seat yetkili satıcıları ayrıca 7 Bin TL hurda indirimi ve bazı modellerde ekstra ÖTV indirimiyle cazip fiyat avantajları sağlıyor.

SKODA ÖTV Ve Hurda Teşviği İle İndirim Avantajı Sağlıyor

Skoda tüm modelleri için yüzde 5 indirim avantajı sunmuştu. Kampanya kapsamında bu indirime ek olarak 8 Bin TL’ya varan hurda teşviği ve ÖTV avantajının yanı sıra 40 Bin TL’ya kadar kredi kullanımı için 0.99 faiz imkanı da sunuyor.

Yorum Yap

Yorum Yap