İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. 2018 Renault Alaskan İncelemesi ve Fiyatı
Trendlerdeki Yazı

2018 Renault Alaskan İncelemesi ve Fiyatı

2018 Renault Alaskan İncelemesi ve Fiyatı

Renault firmasının 2018 yılı için üretimini gerçekleştirdiği ve pick-up özelliği ile piyasaya sürmeye hazırlandığı Alaskan modeli ile ilgili pek çok teknik özellik paylaşıldı. 2018 Renault Alaskan incelemesi ve fiyatı sayesinde aracın teknik özelliklerine ve tahmini Türkiye satış fiyatına erişim sağlayabilmek mümkün olurken bu modelde yer alan pick-up görünümü araca hem karakteristik özellikler hem de yükseklik vermekte. Aracın önden ve arkadan görünüşü basına sızdırılan görseller ile birçok kişinin beğenisini kazanmayı başardı.

2018 Renault Alaskan Özellikleri

Renault otomotiv üreticisinin 4×4 özellikli olan bu aracı 2.3 lt dCİ motoru ile ön plana çıkmakta. 4 silindir ve çifte turbo özelliğine sahip olan motoru ile birlikte satışa çıkacak olan Alaskan modeli 2.5 litre benzinli ve dizel motor seçenekleri ile kullanıcısının beğenisine sunulacak. 6 adet manuel ya da 7 adeti ileri otomatik şanzıman bulunan araçta kilitlenme önleyici fren sistemi, elektronik fren dağılımı, elektronik stabilite programı gibi yol tutuşu ve güvenlik için gerekli olan bütün sistemler yer alacak.

2018 Renault Alaskan Fiyatı

2018 yılı bitmeden satışa çıkarılması beklenen aracın Türkiye fiyatının henüz galerilerde yerini almasa da yurt dışı fiyatlarına bakıldığı zaman ortalama olarak 70 bin TL civarında olması beklenmekte. Teknik özellikler bakımından güvenliğe oldukça önem veren ve yüksek performans gösterimi sağlayacak olan Alaskan modelinin Türkiye satışı için çıkış fiyatı ortalama bir seyirde belirlenmiş olsa da aracın donanımları arttırıldıkça fiyatta da yükselme olması bekleniyor. 3.5 ton çekme kapasitesine sahip olan bu aracın 2018 yılı son çeyreğinde Türkiye pazarında satışa çıkması beklenen gelişmeler arasında. Aracın teknik özellikleri ise otomobil tutkunlarının beklentilerini karşılayacak seviyede tutulmakta.

Yorum Yap

Yorum Yap