İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. 2018 SsangYong Rexton İncelemesi ve Fiyatı

2018 SsangYong Rexton İncelemesi ve Fiyatı

2018 SsangYong Rexton İncelemesi ve Fiyatı

Güney Kore menşeili otomobil üreticisi olarak bilinen SsanYong, 2018 yılı için üretimini gerçekleştirmiş olduğu yeni modeli olan Rexton için tanıtımını yaptıktan sonra satışa çıkarma işlemine de başlamış oldu. 2018 SsangYong Rexton incelemesi ve fiyatı üzerinden verilmiş olan bilgiler doğrultusunda firmanın son model aracında pek çok teknik özelliğe denk gelebilmek mümkün. Makyaj operasyonundan geçirdiği Rexton modelini satışa çıkaran firmanın aracı ilk olarak İngiltere ülkesinde satışa çıkarılmış oldu.

2018 SsangYong Rexton Özellikleri

Ön ve arka park sensörleri 17 inçlik alaşımlı jantlar, otomatik farlar, elektrikli katlanabilir yan aynalar, otomatik cam silecekleri, 8 inçlik bilgi ve eğlence dokunmatik ekranı, manuel ayarlanır aynalar gibi pek çok teknik özelliğe sahip olan Rexton modeli güvenlik açısından da pek çok önlemin alındığı bir tasarım ile satışa çıkarılmıştır. Acil fren sistemi, çarpışma uyarı sistemi, trafik levhası tanıma sistemi ve şerit takip sistemi ile seyir halindeyken aracın içerisinde tam güvenli bir donanım kurulmuştur. Kullanıcı istediği takdirde bagaj kısmında iki ayrı koltuk daha eklenebilmektedir.

2018 SsangYong Rexton Fiyatı

Rexton modeli 6 ileri şanzımanı ile beraber İngiltere’de 27.500 Sterlin değerinden satışa çıkarılmıştır. Yeni modelde Mercedes firması tarafından yapılan 7 ileri otomatik vitesli versiyon da kullanılmakla beraber bu versiyonda ise fiyat 29.500 Sterlin olarak belirlenmiştir. Avrupa’nın diğer ülkelerinde de satışa çıkması planlanan ve Türkiye’de de kullanıcısı ile buluşmaya hazırlanan Rexton modelinin Türkiye piyasası içerisindeki satış fiyatı henüz belli değil. Gerek güvenlik açısından gerek teknik özellikler açısından gerekse de dizayn açısından beklentiyi karşılayan bu model ile SsangYong firmasının yeni amiral gemisi belli oldu. Türkiye piyasasındaki fiyatı ise merakla bekleniyor.

Yorum Yap

Yorum Yap