İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. 2018 Subaru Impreza İncelemesi ve Fiyatı

2018 Subaru Impreza İncelemesi ve Fiyatı

2018 Subaru Impreza İncelemesi ve Fiyatı

Impreza adı verilen otomobil tam bir aile otomobili olarak adlandırılan türdendir. 1992 yılında oluşturulmaya başlanmış ve şimdilere kadar süregelen bir araç çeşididir. Araba modeli aile arabası olarak geçse de en hızlı araç alternatifleri arasında yer alıyor. 2018 yılında tasarlanan son modeli ise oldukça güçlendirilmiş modeller arasında. Olumlu anlamda birtakım yenilikler bu araca yansıtılmış durumda. Bu araca ilgi duyan kişiler de 2018 Subaru Impreza incelemesi ve fiyatı konusunda bilgilere ihtiyaç duymakta.

Araçta Yapılan Değişiklikler

Eski modellerine karşılık yeni modelde makyajlama adı verilen birçok değişiklik söz konusu olmuş. Aracın ön tampon ve ön ızgara kısmında belirgin bir değişiklik yapılmış. Gösterge panelinde de değişikliğe gidilmiştir. Bunun yanı sıra araç teknik olarak daha da güçlendirilmiş ve şık bir modele ulaştırılmıştır. Firma dengeli bir araç oluşturulmayı hedeflenmiştir.

Aracın Sahip Olduğu Genel Özellikler

Araçta 2.0 lt Boxer turbo beslemeli benzinli motor görevi yapabiliyor. Aynı zamanda 268 ps güç üretiyor. 8 yöne elektrikli şekilde ayarlanma özelliğine sahip olan spor koltuklar bulunuyor. Aracın içerisinde dokunmatik ekran yerini korumakla birlikte 4.3 inçlik bilgi ekranı da burada yer alıyor. Aracı kontrol etmek adına turbo basıncı ve yağ sıcaklığının genel bir kontrolü sağlanıyor. Ayrıca güvenlik konusunda da araçta birçok özellik bulunuyor. Gerektiğinde fren yapma sisteminin bulunduğu araçta yokuşta olunsa bile sistem devreye alınmışken ayağı frenden çekmek mümkün oluyor. Araç trafik ışıklarında bile durma özelliğine sahip olan bir araçtır. Subaru’nın en önemli özelliklerinden biri de güçlü fren sistemidir.

Subaru 2018 Fiyatı

En merak edilen durumlardan biri aracın fiyatı oluyor. Fiyatı daha önceki modeline göre artırılmış durumda. Şuanda 39,455 Amerikan doları şeklinde bir fiyata sahiptir.

Yorum Yap

Yorum Yap