İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. 2018 Subaru Outback İncelemesi ve Özellikleri

2018 Subaru Outback İncelemesi ve Özellikleri

2018 Subaru Outback İncelemesi ve Özellikleri

Standart dört teker çekişi, muhteşem güvenlik dereceleri ve kapsamlı bir eğlence konsolu, Subaru Outback’i kompakt otomobil pazarında zorlayıcı bir seçenek haline getiriyor. Estetik ancak bastırılmış bir dış tarz ve dayanıklı, ticari bir kabin, Outback’in geniş cazibesini tanımlıyor ve atletik şasisi, fark yaratan bir sürüş keyfi sağlıyor. Yakıt verimliliği ve hız performansı için aynı şeyleri söyleyemesek de kullanıcılar motor performansı ve tasarımdan oldukça memnun.

2018 model Impreza yenilenmiş stili, geliştirilmiş bilgi ve eğlence sistemi ile standart özellikler sunuyor. Bu geliştirmeler, hem uygun fiyatlı SUV’lara, hem de kapalı araçlara rakip olmak için yeterli görünüyor.

Tasarım ve Teknoloji

Subaru modelleri önceki yıllarda iç teknoloji rekabetinin gerisinde kalsa da, hızlı bir şekilde rakiplerin yanında boy göstermeye başladı. Giriş seviyesi olarak Outback 2.5i modelleri 6,5 inçlik bir bilgi-eğlence sistemi kullanıyor, ancak standart olarak Apple CarPlay ve Android Auto ile birlikte geliyor. Premium seride, navigasyon, gerçek zamanlı trafik akış bilgisi, XM, HD radyo, Bluetooth telefon ve ses desteği, sesli komutlar ve çeşitli bulut tabanlı uygulamalarla birlikte 8.0 inçlik bir dokunmatik ekran sunuluyor. Sistem, sezgisel direksiyon simidi kontrolleri dahil dokunma ve fiziksel kontroller arasında iyi bir denge kuruyor. Ekran, bir akıllı telefonunki kadar duyarlı olmasa da, araç içinde sürüş deneyimini keyifli hale getirmek için fazlasıyla iş görüyor.

Sürüş Deneyimi

Subaru Outback; bir CVT, dört teker çekiş ve tork vektörü ile donatılmıştır. Alıcılar, ya 2.5 litrelik dört silindirli, 175 beygir gücü ve 174 kiloluk ayak torku ya da daha güçlü bir 3.6 litrelik altı silindiri ya da 256hp ve 247 lb-ft tork sağlayan dört silindirli motordan birini seçiyorlar.
Düzgün performansının yanı sıra şimdiye kadar gördüğümüz en keskin dönüş yarıçaplarından birine sahip.

Güvenlik

Güvenlik, Outback’in güçlü yönlerinden bir diğeridir. Hem NHTSA hem de IIHS, çarpışma güvenliği için ödül almış tescilli bir modeldir.

Adaptif cruise control, ön çarpışma uyarısı, şerit uyarı sistemş, şerit takip sistemi, kör nokta izleme, arka çapraz trafik uyarısı ve uzun far desteği içeriyor. İleriye dönük bir çarpışma-uyarı sistemi dışında, görme teknolojileri, sınıfının en iyileri arasındadır.

Yorum Yap

Yorum Yap