1. Ana Sayfa
  2. Otomobil Kampanyaları
  3. 2018 Temmuz Ayı Otomobil Kampanyaları
Trendlerdeki Yazı

2018 Temmuz Ayı Otomobil Kampanyaları

2018 Temmuz Ayı Otomobil Kampanyaları

Yaza Yeni Araçlarınız İle Merhaba Deyin

Hayallarinizdeki aracı almak için fırsat bekleyenler 2018 Temmuz kampanyaları sayesinde 2018 yazı sizin yazınız olacak. Kolay ödeme ve koşulları ve diğer tüm avantajları ile gözde araç markalarının sizlere yaptıkları teklifleri görmek için online araç dünyasındaki yerinizi alın. Dünyaca ünlü markaların birbirinden avantajlı tekliflerine inanamayacaksınız. Bunlar arasında ötv desteği, faizsiz kredi seçenekleri, takas usulü ve sabit döviz kuru seçeneklerini sayabiliriz. Mevcut aracınızı değiştirmek istiyorsanız aracın üzerine fiyat farkı ödeyerek fazla borçlanmadan sıfır kilometre bir araca sahip olabilirsiniz.

2018 Yazının Cazip Kampanyaları

Her yaz olduğu gibi bu yaz birbirinden karlı otomobil kampanyalari sizleri düşlerini kurduğunuz araçlara kavuşturuyor. Renault marka araçların yeni seri otomobilleri bu yılın en çok satılan otomobilleri arasında yerini alıyor. Markanın captur, kadjar, yeni kasa cilio modelleri estetik yapısı, konforlu sürüş keyfi, manuel ve ya otomatik direksiyon seçenekleri ile teşhir mağazalarında sizleri bekliyor.

Araç markaları arasında 2018 kampanyaları gözde modellerinden biri de hiç şüphesiz toyota. Japon teknolojisinin vazgeçilmezlerinden olan toyota araçları sağlam yapısı, egzotik görünümü ve Türkiye’nin hemen her noktasında yer alan bakım onarım merkezi ile gönülleri fethetmeye devam ediyor.

Bu yaza damgasını vuran modellerden biri de KIA marka otomobiller ve jip serisi. Rakiplerinin tozunu attıran 2018 seri Kıa marka araçların sunduğu fiyat avantajları ile şu günlerde en çok satılan araçlar listesindeki yerini alıyor. Bu markalardan başka Citroen, Dacia, Fıat marka araçlar, ford marka ticari amaçlı ve ya şahısaraçlar da listenin devamında inceleyebileceğiniz popüler araç modelleridir.

Doğru Kampanya Doğru Araç

Ev, arsa, araba gibi bir mülk edinirken hem emlakçılar hem de galericiler tarafından müşterileri bir ön araştırma yapmaları tavsiye edilir. Bunun sebebi yer yer yapılan kampanyalar sayesinde istenilen gayrimenkul ve ya araçların daha hesaplı bir şekilde alma avantajının olmasıdır. Ayrıca araç alacağınız zaman ödeyeceğiniz peşinatların, vergilerin ve mevcut kredi koşullarının sizlere açısından karlı olması önemlidir. Buralardan elde edeceğiniz indirimlerle alışverişlerinizle alakalı farklı prosedürleri giderebilirsiniz. 48 aya kadar taksitlendirme seçeneği, altı aya kadar ötelemeli taksit öteleme opsiyonu ve diğer tüm seçenekleri online olarak inceleyebilirsiniz. Böylelikle beğendiğiniz araç modelinin doğru zamanda alarak kar etmenin de keyfini yaşarsınız.

Online Araç Satışı ve Diğer Hizmetler

Yukarıda belirttiğimiz araç markalarına ait yeni modelleri denemek istiyorsanız test sürüşleri tam size göre. Sürücüler için aracın fiziki özelliklerinin yanında sürüş konforu ve aracın yol tutuşu da oldukça önemlidir. Araçları satın almadan önce yapacağınız test sürüşleri hangi marka ve modelin el, ayak ve göz koordinasyonunuza uygun olduğu konusunda belirleyici olacaktır.

Galeri galeri gezmeden ve yorulmadan bilgisayarlarınızın başında inceleyebileceğiniz araç modelleri online kataloglar yoluyla en ince ayrıntısına kadar anlatılmaktadır. Tüm marka ve modellerin ayrıntılı fiyat listesi de piyasa araştırması yapabilmeniz açısından yol gösterici olacaktır.

Müşteri Hizmetleri ve Alışveriş Güvenliği

Güvenli alışveriş, güler yüzlü hizmet anlayışı, sağlıklı bilgi alışverişi, trafik yönetmeliğine uygun evrak işlemleri ve Türkiye’nin her bölgesine ulaşan hizmetlerimiz ile oto alışveriş işlerinizi kolaylaştırıyoruz. Bire bir bilgi alabileceğiniz müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçin ve zahmetsiz araç satınalma ayrıcalığını yaşayın.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. En güzel kampanyayı devlet yapar, ötv yi Kaldırsın indirimden milletin yüzü güler