İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. 2018 Toyota Land Cruiser İncelemesi ve Fiyatı
Trendlerdeki Yazı

2018 Toyota Land Cruiser İncelemesi ve Fiyatı

2018 Toyota Land Cruiser İncelemesi ve Fiyatı

Japon otomobil üreticisi Toyota 2018 yılı içerisinde çıkaracağı yeni aracının tanıtımını geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi. SUV modeli ile ön plana çıkan ve resmi web sitesinden aracın görüntüsünü paylaşan Toyota firması yeni modeli sayesinde bir çok kişiden tam not aldı. 2018 Toyota Land Cruiser incelemesi ve fiyatı ile araç hakkında pek çok özelliği ortaya koyan firmanın Türkiye’de de bu aracın satışını gerçekleştirmesi bekleniyor. Araçtaki teknik özellikler ise pek çok kişinin gözünü kamaştırmış durumda.

2018 Toyota Land Cruiser Özellikleri

17 inç büyüklüğündeki jantları ile dikkat çeken bu model klima, ön sis lambaları, tavan rayları, sensörlü farları, akıllı giriş, cruiser kontrol, USB ve Bluethoot bağlantıları, hoparlör sistemi gibi pek çok var olan etmende değişikliğe giderek daha fazla verim alınabilecek bir değişiklik ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Toyota Touch 2 adı altında sunulmakta olan bilgi ve eğlence donanımları aracın sürüş keyfini daha fazla yaşayabilmek için yapılan yenilikler arasında yer alıyor. 2.8 litrelik dizel motoru ise yakıt tüketimi açısından tasarruf sağlayacak şekilde dizayn edilmiş.

2018 Toyota Land Cruiser Fiyatı

Başlangıç fiyatı olarak Sterlin para birimi üzerinden aracının fiyatını duyuran Toyota firması Land Cruiser modeli için 32.795 Sterlin satış bedeli sunmuş durumda. TL kuruna çevrildiği zaman kur farkı üzerinden ortalama bir fiyat çıkan bu modelde SUV segmentinde yer alan pek çok özellik bir arada bulunmakta. İngiltere ülkesinde başlangıç fiyatı üzerinden aracın satışa çıkarılması üzerine Türkiye ve diğer ülkelerde de aracın satış fiyatının ne olacağı merak konusu. Henüz netlik kazanmasa da TL kuru üzerinden ortalama bir satış bedeli şuanlık kullanıcılar için belirlenmiş durumda.

Yorum Yap

Yorum Yap