1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. 2018 VW Caddy İncelemesi Ve Fiyatı

2018 VW Caddy İncelemesi Ve Fiyatı

2018 VW Caddy İncelemesi Ve Fiyatı

Ticari araç sektöründe önemli bir yer tutan ve yaptığı geliştirme ve yeniliklerle en fazla tercih edilen araçların başında yer alan VW Caddy için 2018 vw caddy incelemesi ve fiyatı internet aramalarının başında geliyor. Aracın önemli farklılıklarının başında dış görünüşü göze çarpan değişikliklerden. Ön kısmında bulunan üç krom şeritli ızgarası ve ızgaranın üzerine yazılan logosu göze batan ilk fark oluyor. Karartılmış arka stop lambaları ve arka camları araca daha güzel bir görünüm sağlamış ve halojen farlara uygulanan çift reflektör sistemi daha net görüş sağlıyor. Araçta ayrıca 15 inçlik alüminyum alaşım jantlar, gümüş renk yan aynalar ve tavan ile ön tampon koruması ve spor tarzda yapılan çamurluklarda diğer modellerden farkını ortaya çıkarıyor.

Göze Çarpan Diğer Özellikleri

Dış özelliklerinin yanı sıra; gelişmiş geri dönüş kamerası, elektrikle çalışan katlanabilen aynalar, dokunmatik multi medya ekran, ön koltuklardaki ısıtma sistemi, daha geniş aydınlatmaya sahip sis farları, sürücünün yorgunluk durumunu tespit eden sistem, yokuşlarda daha rahat kalkış imkânı sağlayan destek sistemi ile yağmur ve far sensörlerindeki gelişme ve yeniliklerde bu modelin ne kadar daha kullanışlı ve konforlu olduğunu ortaya koyuyor.

2018 VW Caddy Motor

2018 VW Caddy modelinin motor özellikleri ise; 2000 cc ve 102 beygir gücünde, 4 silindirli, çevre dostu turbo dizel olması, yakıt verimliliği, seçimli katalitik indirgeme ve değişken geometrili turbo şarj özellikler olarak sayılabilir. 55 litre yakıt kapasitesine sahip olan araç 100 km’de şehir içinde 5,9 litre, şehir dışında ise ortalama 4,7 litre yakıt tüketiyor. LPG sistemi olmayan araç Euro 6 çevre emisyon standardına sahiptir.

2018 VW Caddy Fiyat

2018 VW Caddy fiyatları model ve özelliklerine bağlı olarak Türkiye’de 69.230 TL ile 108.940 TL arasında değişiyor.

Yorum Yap

Yorum Yap