İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. 2018 Wolkswagen Polo Detaylı İncelemesi
Trendlerdeki Yazı

2018 Wolkswagen Polo Detaylı İncelemesi

Wolkswagen Polo 2018 yılında altın jenerasyonu ile yollarda boy gösterecek. 70'li yıllarda başlayan macera artık tamamen istenilen düzeye geldi.

2018 Wolkswagen Polo Detaylı İncelemesi

Wolkswagen Polo 2018 modeliyle gerçekten büyük bir değişim yaşadı. 2018 yılında altın jenerasyonu ile yollarda boy gösterecek. 70’li yıllarda başlayan macera artık tamamen istenilen düzeye geldi. Bu yazımızda Wolkswagen Polo 2018 incelemesi yapacağız.

DAHA NET TASARIM

2018 yılında başka bir Polo göreceğiz demiştik. Kesinlikle daha büyük bir araç bunun dışında LED ışıklandırma grupları ve ışıklandırma içerisine kadar uzayan krom bir parça ön ızgara ve ön tampon var. Bu da aracın bir önceki modellere göre daha büyük olmasına neden oluyor. 4.053 milimetrelik boyu ile bugüne kadar üretilen en uzun araç olma özelliği de taşıyor. Bu büyüme yüzde 25 bagaj kullanımı sağlıyor. 351 litre kullanım alanı sayesinde bu modelin sınıfının en iyileri arasında yer aldığını söylemek yanlış olmaz. Polo toplamda 1.280 kg ağırlında.

 SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ

Aracın kapısını açıp koltuğa oturun ve aracın içini gözlemlemeye başlayın. Kesinlikle yeni nesil bir aracın içerisinde olduğunuzu hissedeceksiniz. Aslında ilk gözlemler Polo’nun Golf’e ne kadar yaklaştığını bizlere hissettiriyor. Sürücü ekranı dahil olmak üzere pek çok iç kısımdaki özellik yenilenmiş durumda.

1,6 litre dizel ve 1,0 litre benzinli motor seçenekleri ile geliyor. 95 beygir gücünde 100 km hıza yaklaşık 10,8 saniyede çıkıyor. 350 km yol kat edilen araç bu süreçte 6,7 litre benzin tüketiyor. Mesafe uzadıkça yakıt gideri daha da düşecektir.

DETAYLAR VE TEKNİK ÖZELLİKLER

Aracı çıplak gözle incelerseniz dış tasarımının çok ciddi bir elden geçirme yaşadığını görürsünüz. LED farlar ve çok net bir biçimde görünen çizgileri fark edebilirsiniz. Aracın iç kısmı artık çok daha rahat aracın içinde özellikle arka koltukta rahat edeceksiniz.

Elektrikli LED aynalar, yağmur sensörü, ikincil çarpışma freni, 8 inç boyutunda multimedya ekran gibi göze hoş gelecek özellikleri barındırıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap