İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. 2018 Yeni Ford Focus İncelemesi Ve Özellikleri
Trendlerdeki Yazı

2018 Yeni Ford Focus İncelemesi Ve Özellikleri

2018 Yeni Ford Focus İncelemesi Ve Özellikleri

Yeni Ford Focus, otomobilden beklediğiniz şeylerin çok daha üstünde bir araç olarak karşımıza çıkmaktadır. Yeni Ford Focus; fark yaratan tasarımı, etkileyici karakteri ve mucizevî ayrıntılarıyla bir otomobil bambaşka bir nitelik kazanmaktadır. Yeni Ford Focus 2018, bünyesinde barındırdığı fark oluşturan teknolojiler ve üstün nitelikli sürücü destek mekanizmalarıyla hatasız bir sürüş keyfi hazırlıyor. Yeni Ford tüm bu özellikleriyle çok yakında Türkiye’de satışta olacak.

Yeni Ford Focus El Kontrol Sistemi

Yeni Ford, sizlere daha önce yaşanmamış bir sürüş keyfi sunmaktadır. Çarpıcı, etkileyici ve geliştirilmiş destek teknolojileri, 2018 Yeni Ford Focus’u benzersiz kılmaktadır. İlerletilmiş Şerit Hizalama Sistemi, Adaptif Hız Kontrol Sistemi ve Geliştirilmiş Otomatik Park Sistemi gibi yeni sistemleriyle Yeni Ford Focus, güvenlik ve konforu sizlere bire bir veriyor. Söz konusu sistemler aracınızın hızlı bir şekilde hızlanmasına, birden bire fren yapmasına ve hatta direksiyon sisteminin ellerinizle kontrol edilmesine olanak sağlamaktadır. Bu hareketli ve sizi uğraştırmayan teknolojileri kullandıktan sonra eşsiz bir sürüşün farkına varacaksınız.

2018 Ford Focus Bağlantı Hizmeti

Yeni Ford Focus

SYNC-3 araç içi Türkçe sesli komut-bağlantı özellikli Bilgi ve Eğlence Sistemi, seyir halindeyken telefon konuşmalarınızı ve otomobilinizin eğlence ve bilgi sistemi direktiflerinizi ellerinizi direksiyondan çekmeden ve hiçbir komuta gerek kalmadan yapmanıza olanak vermektedir. Bu özellik Yeni Focus ile geçireceğiniz her zaman diliminde sizin için farklı bir haz verecektir.

Yapı Kredi Bankası ve Ford iş birliği sebebiyle evrensel olarak bir otomobil ilk kez, çevrim içi bankacılık işlemlerinin yapılmasına hizmet vermektedir. Bu hizmette Ford SYNC 3 sistemi ile Yapı Kredi Mobil Uygulaması birlikte işlem yapmaktadır. Söz konusu hizmet yardımı ile 2018 Yeni Ford sürücüleri otomatik vezne (bankamatik) aradıklarında, piyasa kur bilgilerini öğrenmek ve işlem yapmak istediklerinde bu işlemleri araçlarından inmeden Türkçe direktifler vererek yapmaktadırlar.

Çarpışma Önleme ve Fren Sistemi

Sürüş destek sistemi ve akıllı teknolojik sistemler ile tasarlanmış Yeni Ford, bütün sürüş şartlarında sizlere güven sunmaktadır. Trafikte; bisikletli, yaya ya da her türlü hareketli varlıkları, algılama özellikli çarpışma engelleme yardımcısı, olası bir tehlike anında sizi ikaz ederek ve zamanında önlem alamazsanız sizin yerinize fren sistemini devreye koyarak muhtemel bir tehlikeyi önlemektedir. Yeni Ford Focus 2018, bu özelliği ile hem kendinizi ve ailenizi hem de yayaları muhafaza etmek için sizlere yardımcı olmaktadır.

Diğer Teknik Özellikler

2018 Yeni Ford Focus, Pass Connect özelliği ile araç sahipleri akıllı telefonları yardımıyla yağ ömrü, konum öğrenme ve yakıt miktarı öğrenme, açma, kapıları kilitleme; otomatik vitesli modelinde ise aracı uzaktan çalıştırma gibi fonksiyonları yapabilmesini imkan tanımaktadır. Ayrıca Yeni Ford Focus’un vites geçişlerini kendisi yapabilen dönel bir mekanizması da bulunmaktadır.

Kablosuz şarj özelliği, sekiz inç dokunmatik ekran, üç bilgi eğlence sistemi, CarPlay ve Android Auto mekanizmaları, 675 Watt gücündeki on hoparlörlü Bang-Olufsen Play ses sistemi de 2018 Focus’un diğer bazı özellikleri arasında yer almaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap