1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. 2018 Yeni Nissan Kicks İncelemesi ve Teknik Özellikleri
Trendlerdeki Yazı

2018 Yeni Nissan Kicks İncelemesi ve Teknik Özellikleri

2018 Yeni Nissan Kicks İncelemesi ve Teknik Özellikleri

Nissan her yıl yeni modellerini biraz daha geliştiriyor. SUV sınıfındaki yeni modeli de bu anlamda geliştirilmiş durumda. Aileye yeni katılan Nissan Kicks ise basına tanıtıldı. Aracın ilk önce Amerikan Pazarı için üretilmiş olduğunu söyleyelim ve bu anlamda araca genel açıdan baktığınız da şık bir tasarım görebiliyorsunuz. Ancak kötü bir haber aracın şu an Avrupa ülkelerine getirilmesi de düşünülmüyor. İsterseniz aracı biraz daha yakından tanıyalım.

2018 Yeni Nissan Kicks Teknik Özellikleri

Otomobil ilk olarak Los Angeles Otomobil Fuarında tanıtıldı. Araca baktığımız da motor haricinde ülkemizde de rekabet edebilecek güçte. Tasarım olarak baktığımızda biraz Suziki Sx4’ü andırıyor olsa da detaylarında aslında Nissan ailesinin çizgilerini taşıyor.

Araç üzerinde 5 adet LED far bulunuyor. Çift renkli olmasından dolayı kişisel olarak kullanıcıya hitap ediyor. Aracın jantları klasik 16 inç büyüklüğünde. Fakat opsiyon olarak 17 inç jantta mevcut.

Ses sistemi içerisinde Apple Carplay ve Android auto özelliği mevcut. Aracın farları otomatik olarak yanıyor ve dijital klima mevcut. Araç anahtarsız olarak çalışabiliyor. Ön koltukta ısıtma var. Güvenlik donanımına baktığımızda ise ABD, ESC çekiş kontrol sistemi, yokuş kalkış destek, ön ve arka disk frenler, arka çapraz trafik uyarı sistemi var.

Yeni Nissan Kicks Kokpiti

Aracın içerisi ise oldukça konforlu geniş ön konsol ve ışık sistemi. Göstergeler oldukça şık ve gösterişli. Direksiyondan kumanda edilebilir ses sistemi.  Kısaca farklılık isteyenlerin beğenebileceği bir iç dizayn yapılmış.

Yorum Yap

Yorum Yap