1. Ana Sayfa
  2. Otomobil Kampanyaları
  3. 2018 Yılı Sıfır Otomobil Kampanyaları
Trendlerdeki Yazı

2018 Yılı Sıfır Otomobil Kampanyaları

2018 Yılı Sıfır Otomobil Kampanyaları

Her yıl olduğu gibi 2018 yılında da sıfır araba kampanyaları vardır. Özellik bu yıllarda ÖTV desteği verilmektedir. Birçok firma ÖTV desteğinden faydalanarak 2018 0 km otomobil kampanyaları yapmaktadır.

   Yazın gelmesiyle beraber 2018 araç kampanyaları yaza özel fiyatlar ile showroomlarda yerlerini almaya başladı. Peşinatsız faizsiz, peşinatlı faizsiz veya eskisini getir yenisini götür gibi kampanyalar yapılmaktadır. Eğer araba lamaya karar verdiyseniz bu aylarda güzel bir kampanya yapılmasını bekledikten sonra alabilirsiniz. Birçok araç ÖTV desteğinden dolayı indirimli ve kampanyalı olarak firmalar tarafından satılmaktadır. Özellikle geçen seneye göre arabalar oranında fiyatlarında düşüş görülmüştür. Bunun en başlı nedenlerinden ÖTV desteğinin olması.

   Başta Fiat ve Renault olmak üzere birçok firma arabaların satılması için insanları araba almaya teşvik etmek adına kampanyalar yapmaktadır. Ülkemizde geçen seneye göre vergi oranlarında hafif düşüklük olması ve arabalarda kampanyaların olmasından dolayı satış oranın yüksek olması birçok firmayı mutlu ediyor. Dünyanın en çok araba satış rekorunu kıran Türkiye neredeyse her ailede en az iki araba bulunmaktadır. Aynı zamanda diğer ülkelere göre en çok 2018 yılındaki 0 km araba kampanyaları yapan ülke Türkiye seçilmiştir.

 Araba Kampanyası Yapan Firmalar Ve Modeller

    1-) Ford – Focus: 2018 yılında en çok kampanya yapan ve en çok satan arabalar arasında yer alan Ford firması son derece kolay ödemeli ve faizsiz seçeneği ile kampanyalar yapmaya devam ediyor. Yenilenmiş özellikleri ile ön plana çıkmayı başaran yeni Ford Focus kampanyasından sizde yararlanabilirsiniz.

   2018 yılında kampanyaların aktif olacak olan kampanyaların faizsiz kredi ile sunulan miktar 30.000 TL. 15 aydan başlayan vade seçeneği ile sizde sıfır olarak araba sahibi olabilirsiniz. Uzmanlara göre 2018 yılında kampanyalar sayesinde araba sahibi olmayan birçok insan araba sahibi olacaktır.

   Faizsiz sıfır Ford Focus kampanyasından yararlanmak için ve yeni araç sahibi olmak için 85.000 TL başlayan fiyatlarla satışa sunulan bu araca 10.000 peşinat ile faizsiz olarak sahip olabilirsiniz. Makyajı ve özellikleri bakımında 2017 ve 2018 de en çok satılan aracı seçilen Ford Focus özellikle Toyota Corolla ve Volkswagen modelleri ile oldukça büyük rekabet içerisindeler.

   Özellikle motorunun güçlü performansı ile dikkatleri oldukça üzerine çekmektedir. Bu açıdan bakıldığında birçok rekabetçi firmaları geçmektedir. 2018 yılı Ford Focus kampanyalarından daha detaylı bilgi almak için en yakın Ford bayilerine uğrayarak öğrenebilirsiniz.

   2-) Volkswagen: 2018 yılında belli başlı olarak yapılan araba kampanyaların arasına Volkswagen de dahil oldu. Yeni yılda büyük satış rekoru elde etmek isteyen Volkswagen firması çok avantajlı paketler ile araba almak isteyenlerin karşısına çıkmaktadır. Yeni yılda %7 oranında indirim seçeneği ile karşımıza çıkmaktadır.

   Volkswagen ekibinin özellikle yeni yılda kampanya yaptığı araçlar Volkswagen Polo (640 TL), Golf (847 TL), Jetta (827 TL), Passat (966TL), Tiguan (1.100 TL) ile başlayan aylık taksitlerle araç sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Auto Credit seçeneği ile kolayca Volkswagen araç sahibi olabilirsiniz. Auto Credit araç bedelinin %60 gibi bir bedelini 36 ay taksit imkanı ile sunmaktadır.

   Özellikle Zubizu üyelerine özel kampanya ve fırsat seçeneği bulunmaktadır. Zubizu üyelerine özel Yeni Golf 1.0 tsi Manuel veya otomatik ve Jetta 1.2 tsi otomatik ve manuel araçlarda özel indirim bulunmaktadır.

    3-) Fiat Binek Ve Ticari Araç: Türkiye’nin en çok tercih edilen aracı olan Fiat 2018 yılında büyük bir kampanya ile kullanıcıların Fiat markaya yönelmesini sağlamıştır. Yenilikçi teknolojisi ile karşımıza çıkan sıfır Fiat Egea, Fiat 500 ve Linea modellerinde kampanya yapılmaktadır. Ticari araçlarda da kampanya yapan Fiat modelleri ile 2018 Fiat Fiorino ve Fiat Doblo modelleri ile faizsiz kredi seçeneği ile sizde araba sahibi olabilirsiniz.

   Kampanya doğrultusunda yeni Linea, 500, ve Egea modelleri ile 20.000 TL 20 ay % 0 faiz oranı ile kampanyalar sunulmaktadır. Ticari araçlarda ise 30.000 TL peşin 20 ay vade % 0 faiz oranı ile kampanya sunulmaktadır.

   4-) Opel: Opel 2018 yılında araçlarda yapılan büyük adımlar ve özellikler sayesinde oldukça dikkat çekmektedir. Özellikle otomatik park, geri görüş kamerası, LED farlar, otomatik fren sistemi ve şerit takip sistemi gibi özellikleri ile 30.000 TL 24 ay % 0.69 faiz oranı ile karşımıza çıkmaktadır. Birçok markaya göre kampanyası oldukça geride kalmasına rağmen ülkemizde oldukça çok tercih edilmektedir.

   Özellikle Yeni Opel araçlarının makyaj ve özelliklerinin yenilenmesi birçok kullanıcıyı bu arabayı almasına neden olmuştur. Opel araçlarının ikinci el fiyatlarının altın gibi olduğundan dolayı ve oldukça hızlı satıldığından diğer markalara göre daha çok tercih edilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap