1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. 2018 Yılında Çıkacak Otomobiller Detayları Fiyatları

2018 Yılında Çıkacak Otomobiller Detayları Fiyatları

2018 Yılında Çıkacak Otomobiller Detayları Fiyatları

2018 yılında, özellikle kasa değiştiren otomobillerden, ilk defa tasarlanan modellere kadar bir çok farklı otomobilin piyasaya çıkması beklenmektedir.

Ford Ecospord Modeli

Kaçük SUV segmentte yer alan 2018 Model Ford Ecospor modeli, Romanya’ da bulunan kendi fabrikasında tasarlandı. Araçta, SYNC3 Multimedya sistemi, daha kaliteli malzeme ve akıllı dört çekişli sürüş sistemi kullanılmıştır. Ford Ecosport için belirlenen fiyat 18.890 Euro olarak açıklanmıştır.

Cıtroen DS7 Crossback Modeli

Özelliklerinin yanı sırada fiyatı da açıklanan Cıtroen DS7 Crossback, dört farklı donanıma sahip. Bunun yanında kablosuz akıllı şart istasyon özelliği, ortam aydınlatması, elektrikli koltuklar ve çok yönlü park sensörü gibi özel donanımlara sahip olan bu araç 43.535 sterlin ile alıcılarına sunulacak.

Range Rover SV Modeli

Yepyeni bir versiyonla piyasaya çıkacak olan Range Rover SV modelinde, iç mekan olarak ince bir tasarım kullanılarak, yeni nesil teknolojiler ile de donatılmıştır. Exeutive Class koltukları sayesinde diz mesafesi oldukça geniş tutulmuştur. Bu koltuklarda ısıtma özelliği ile masaj yapma özelliği de bulunmakta. Arka koltuklarda oturanlar için de 10 inch büyüklüğe sahip dokunmak ekranlar bulunuyor. Konforlu bir dizayn sağlamak açısından mini buzdolabı konularak, seyahat edecek olanlara kolaylık sağlanmıştır. Fiyat olarak da 167.850 sterlin olarak piyasa çıkması beklenmektedir.

Audi Q4 Modeli

SUV segmentte üretilen bir model olan Audı Q4, en başarılı markalar arasında yerini almaktadır. Biri benzinli ikisi elektrikli olmak üzere iki çeşit motor seçeneği bulunan ve 0-100 km/s hızını 5.2 saniyede tamamlayan bu modelin fiyatı 380,000 TL olarak beklenmekte.

Alfa Romeo Stelvıo Modeli

Güçlü ve dinamik bir tasarıma sahip olan bu model, Alfa Romeo tutkunları tarafından sabırsızlıkla beklenmektedir. 2.9 litrelik turbo beslemeli V6 motoruna sahip olan bu otomobilin fiyatı 380,000 TL civarında olacağı tahmin edilmektedir.

BMW X4 Modeli

Coupe modelinden çok Fatback modeline daha yakın bir tasarıma sahip olan BMW X4, otomatik şanzımanlı ve 400 HP güç çıkışına sahip olarak 400.000 TL fiyatla piyasaya çıkması beklenen bir otomobil.

Ford Mustang Modeli

Amerika pazarında piyasaya çıkan Ford Mustang, tüm dünyada oldukça popülerleşecek bir model. 2.3 litre motor seçeneği ile 310 HP güç ve 474 Nm Tork üretebilme kapasitesine de sahiptir. Fiyat olarak da yaklaşık 25.000 Dolar olması bekleniyor.

Yorum Yap

Yorum Yap