1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. 2018 Yılın’da Çıkacak Yeni Otomobil Modelleri

2018 Yılın’da Çıkacak Yeni Otomobil Modelleri

2018 Yılın’da Çıkacak Yeni Otomobil Modelleri

Markaların birbirinin önüne geçmesi için hazırlamış olduğu yeni nesil otomobiller hayallerinde çok ötesinde tasarımları ile karşınıza çıkıyor. 2018 yılına özel olarak çıkacak olan otomobil modelleri, markaların rekabeti ile görsel ve teknik açıdan bir ziyafete dönüşüyor. Türkiye’ye gelmesi beklenen otomobil modelleri arasından en çok dikkati çeken ise Alfa Romeo ‘5 Serisi’ oluyor. Serinin en gözde ve dış görünüş olarak en çok dikkat çeken model, eşsiz ve eğlenceli iç tasarımı ile görür görmez hoşunuza gitmenizi sağlıyor. Araçlar ve markalar içerisinde özellikle kırmızı rengi ile görsel bir ziyafet veren Audi A1 çıkış tarihi kış aylarında olacak gibi.

Gerek üstün teknoloji kullanılarak oluşturulmuş sürücü koltuğu gerekse kaputun altında ki eşsiz motor gücü ve benzin deposu ile görenlerin bir daha dönüp hayranlıkla bakacağı Audi A1 değişik renk seçenekleri ile satışa sunulacak. Sedan, SUV, elektrikli, Mercedes gibi markaların özel serilerine ait otomobiller büyük beğeni topluyor. Volkswagen’in Polo bazlı yeni SUV modeli ise 109 beygir gücünde olması bekleniyor. Ford markası ise eski modellerine göre çok daha iyi bir performans sergileyecek olan Ford Focus EcoBoost markası ile gelecek. EcoBoost’un ise 1.5 dizel ve 2.0 dizel seçenekleri de müşterilere sunulacak.

BMW araçlar bir tutkudur. Bu tutkunun sonucunda ise her yıl piyasaya sürülen yeni modeller ile BMW severleri mutlu ediyor. Merakla beklenen BMW’nin en büyük ve en çok konuşulacak en çok tercih edilecek olan SUV modeli yine 2018 yılına damga vuracak. 3 koltuk sıralı, 7 yolcu kapasitesiyle üst düzey modern teknoloji, daha az maliyetli bir sürüş ile tüm otomobil meraklılarına harika bir sürüş deneyimi sunarak talepleri karşılayacak.

Yorum Yap

Yorum Yap