İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. 2018 Model Otomobiller
 3. 2018 Yılında Piyasaya Çıkacak Lüks Arabalar
Trendlerdeki Yazı

2018 Yılında Piyasaya Çıkacak Lüks Arabalar

2018 Yılında Piyasaya Çıkacak Lüks Arabalar

2018 yılında lüks otomobil pazarında yer alacak farklı segmentlerde araçlar, en güzel lüks arabalar konusunda meraklılarını ve lüks otomobil kullanma tutkunlarını bekliyor. Çıkacak yeni modeller birçok araba fuarında görücüye çıkarken; modellere dair bazı detaylar da araba forumlarında yerlerini almaya başladı.

 

 1. Ferrari 812 SuperFast

 

Lüks ve spor araba düşkünlerinin merakla beklediği Ferrari markasının 2018 yılında çıkaracağı Ferrari 812 Süperfast, lüks otomobiller sıralamasında ilk sıralarda yer alıyor. Lüks spor araba kategorisinden bahsedildiğinde ilk akla gelen marka olan Ferrari, iddialı tasarımı ve yüksek performansı ile Ferrari 812 Süperfast ile otomobil severlerin aklını başından almaya hazırlanıyor.

 

 1. ASTON MARTIN DB11

 

2018 yılında dünya genelinde yollarda görmeye başlayacağımız Aston Martin DB11 modelinde Mercedes GT motor kullanılmaya başlanmıştır. Yüksek performansı ile dikkat çeken bu model, 301 km/s hıza erişebilirken, 0-100 km/s hızlanmasını ise 4 saniyede gerçekleştirebilme özelliğine sahiptir.

 

 1. FORD MUSTANG

 

İlk olarak Amerika’da yollara çıkmaya başlayacak olan bu model, kısa süre sonra da dünya genelinde otomobil pazarında yerini almaya hazırlanıyor. Sahip olduğu güçlü motor ile 310 hp güce ve 474 Nm tork üretebilme kapasitesine sahip olma özelliği taşıyor.

 

 1. AUDI A7

 

Merakla beklenen otomobilin şimdilik kamuflajlı görüntüleri ortaya çıktı. Diğer yandan paylaşılan dijital çizimlerden yola çıkıldığında, diğer Audi modellerine göre bu yeni modelin büyük tampon, far ve panjurlarla donatıldığı görülmektedir. Aracın iç kısmında ise son teknoloji kullanılıyor. Audi A7 modelinin öne çıkan özelliği ise, yüksek performans ve yüksek yakıt tasarrufu sağlaması olarak biliniyor.

 

 1. BMW X4

 

Test sürüşleri sırasında kamuflajlı fotoğraflarına ulaşılan BMW X4, meraklısına tasarımı hakkında bazı fikirler veriyor. Fotoğraflardan yola çıkılarak incelendiğinde bu modelde markanın diğer modellerine göre, tamponda bulunan havalandırma deliklerinin boyutunun küçüldüğü, egzoz uçlarında yer alan trapez tasarımın değiştiği görülüyor.

 

 1. BENTLEY BENTAYGA MULLINER

 

Otomobil piyasasında süper lüks arabalar kategorisinde ilk sıralarda yer alan bu araç, 2018 yılında çıkacak yeni modelinin tasarımı ile dikkat çekiyor. Oldukça göz alıcı bir dış tasarımının yanı sıra iç tasarımına bakıldığında da lüksü seven otomobil kullanıcıları için her şey düşünülmüş gibi görünüyor.

 

 1. ROLLS-ROYCE PHANTOM

 

Tanıtımı tüm dünyada eş zamanlı olarak yapılan Rools-Royce Phantom modeline dair tüm detaylar lüks otomobil severler ile paylaşılıyor. Markanın bu modeli üç boyutlu lüks otomobil mimarisinin ilk temsilcisi olma özelliği taşıyor. Dış tasarımı ile oldukça dikkat çeken bu otomobil, iç tasarımı ile de kullanıcısına kendini “özel” hissettirmeye hazır gibi görünüyor.

 

 1. PORSCHE 911 CARRERA T

 

           2018 lüks arabalar sektöründe yer alan üretici ve lüks otomobil meraklıları tarafından merakla beklenen Porsche 911 Carrera T, piyasaya oldukça dudak uçuklatacak bir fiyatla giriyor. Sahip olduğu güçlü motoru sayesinde 0-100 km/s hızlanmasını sadece 4 saniye içinde gerçekleştiriyor. Ayrıca müşteri odaklı bir tasarım çalışması yapıldığı görülen bu otomobil, kullanıcısına yüksek konfor ve sürüş keyfi sunuyor.

Yorum Yap

Yorum Yap