1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. 2018 Yılında Satılan En Ucuz Benzinli Otomobiller
Trendlerdeki Yazı

2018 Yılında Satılan En Ucuz Benzinli Otomobiller

2018 Yılında Satılan En Ucuz Benzinli Otomobiller

2018 yılında araç fiyatlarının giderek artması araç alacak olan müşterilerin 0 KM olan araçlara ve uygun fiyatlı araçlara yönelmesine neden olmaktadır. Vergilerin arttırılmasından sonra ikinci el araç piyasalarında bulunan araç fiyatlarının da giderek artmasından sonra ikinci el araç almak yerine 0 KM araç almak isteyen kullanıcıları için en uygun otomobiller hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Dacia Logan

Dacia firmasının ülkemizde sattığı araçlara olan talebin bu kadar fazla olmasında ana neden olarak fiyatlarının çok uygun olduğunu belirtebiliriz. Özellikle fiyat konusunda oldukça tatmin edici rakamlara sattığı araçları ile dikkatleri üzerine çeken Dacia firmasının Logan 1.2 Ambiance modelinin en ucuz otomobiller listesinde yer aldığını belirtmek istiyoruz. fiyat olarak 36 Bin TL ile 42 Bin TL arasında değişen fiyatları bulunan bu aracın yakıt tüketimi konusunda ise 7 litrelik bir tüketimi söz konusu olmaktadır.

Geely Emgrand

Görüntü bakımından Mercedes markasını andıran bir araç olan Geely firmasının Emgrand modeli de en uygun araçlar arasında kendisine yer bulmaktadır. Özellikle Basic 1.5 modelinin fiyatlandırma olarak 45 Bin TL’ye kadar satılan 0 Km araçlarına olan talep oldukça fazladır. Ancak yedek parça konusunda sıkıntısı bulunan bu aracın aynı zamanda yakıt tüketimi olarak da tatmin edici bir tüketimi bulunmadığını belirtmek istiyoruz. 7.2 litrelik tüketimi bulunan araç şu an için en ucuz otomobiller listesinde yer alan araçlar içerisinde en çok yakıt tüketimi yapan araç olarak dikkat çekmektedir.

Toyota Yaris

2017 yılının en çok satan araç markalarından olan Toyota’nın B segmentinde yer alan Yaris modeli de fiyatı ile 2018 yılında dikkatleri üzerine çekmektedir. Fiyat olarak 1.0 life modelinin 40 Bin TL ile 159 Bin TL arasında değişen fiyatları bulunmaktadır. Ancak aracın en boş modelinin 40 Bin TL gibi bir rakama alınacak olmasından dolayı bu araca olan ilgi çok fazla olmaktadır. Toyota markasının son derece güvenli araçları üretmesi bu araca olan ilginin bu kadar fazla olmasına neden olmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap