İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 Alfa Romeo Giulietta İncelemesi, Özellikleri Ve Çıkış Tarihi
Trendlerdeki Yazı

2019 Alfa Romeo Giulietta İncelemesi, Özellikleri Ve Çıkış Tarihi

2019 Alfa Romeo Giulietta İncelemesi, Özellikleri Ve Çıkış Tarihi

Son yılların tasarımıyla dikkat çeken araçlarından Alfa Romeo Giulietta, 2019 yılların takipçilerini şaşırtabilir. Tamamen yenilenmesi beklenen 2019 Alfa Romeo Giulietta hakkında bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

2019 Alfa Romeo Giulietta Özellikleri

Son yılların tasarımıyla dikkat çeken araçlarından Alfa Romeo Giulietta, 2019 yılların takipçilerini şaşırtabilir. Sportif hatchback sınıfında yer alan Giulietta, bir önceki tasarımından büyük farklar ile karşımıza çıkabilir. Bu aracın bu kadar popüler olmasının sebeplerinden en önemlisi hiç kuşkusuz benzersiz tasarımı diyebiliriz. Avrupa’nın birçok şehrinde popüler bir aile aracı olarak kullanılıyor. 2019 Alfa Rome Giulietta ise farklı ve değişen yapısıyla ön yargıları yıkmaya geliyor.
İlk olarak 2010 yılıdna karşımıza çıkan, sonrasında birkaç ufak dokunuşla güncellenen bu araç neredeyse tamamen güncellenmiş haliyle 2019 yılında karşımıza çıkacak. İkinci nesil modelinde en çok dikkat çeken ayrıntı arkadan çekişli, sportif bir araç olması.

2019 Alfa Romeo Giulietta Tasarım

Son tasarımı birçok kişi tarafından beğenilmeyen Giulietta, aradan geçen iki yılın ardından yeni bir tasarım ile otomobil tutkunlarının karşısına çıkacak. Yeni tasarımda birçok fark bizleri bekliyor olacak. Hatta son tasarımdan çok daha farklı bir araç bizleri bekliyor olabilir. Son olarak 2015 yılında baştan tasarlanan aracın dış tasarımında ciddi değişiklikler olması bekleniyor.
Yeni tamponlar, yeni alaşım jantlar, farlar, sis farları gibi birçok konuda yeni tasarımın ön planda olması beklenen aracın iç kısmında ise cep telefonu entegrasyonunun bulunacağı belirtiliyor. Kaporta olarak aynı yapı olsa bile mekanik açıdan tam anlamıyla yenilenmiş bir aracın karşımıza çıkacağı bir gerçek.

2019 Alfa Romeo Giulietta Motor Aksamı

2019 Alfa Romeo Giulietta motor konusunda pek bir fikir vermiyor. Konu hakkında çok fazla sızma olmaması ise kafaları karıştırmıyor değil. Ancak birkaç bilgiye göre 105 ile 240 hp arasında güçlere sahip dizel, benzin ve hybrid yakıt sistemlerine sahip bir araçla karşılaşmamız içten bile değil. Bir diğer söylenti ise 2.0 ve 2.2 litrelik Multijet dizel motor kullanılabileceği yönünde.

2019 Alfa Romeo Giulietta Fiyatı

Alfa Romeo Giulietta 2019 fiyatı konusunda hiçbir bilgi bulunmuyor. Ancak uzmanlara göre 30.000 $ gibi bir fiyata sahip olması bekleniyor.

2019 Alfa Romeo Giulietta Çıkış Tarihi

2019 Alfa Romeo Giulietta çıkış tarihi olarak 2019 yılı ilk yarıyılı işaret ediliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap