1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 Audi RS7 İncelemesi ve Fiyatı
Trendlerdeki Yazı

2019 Audi RS7 İncelemesi ve Fiyatı

2019 Audi RS7 İncelemesi ve Fiyatı

Oldukça ilgi çekici bir araç olan Audi RS7’nin 2019 modelinin çıkacağı İngiliz basınında duyuruldu. Aracın tasarımcısı da bu haberi doğruladı. Şık araba severlerin merakla beklediği bu model eskisinden daha modern ve kullanışlı olacak. 2019 Audı RS7 incelemesi ve fiyatı herkesin ilgiyle beklediği bilgilerdir. Üreticisi ”Daha fazla, daha fazla, daha fazla” sloganı ile yola çıkmıştır. Rengi ise şuanlık siyah olarak düşünülüyor. Ancak kahverengi, gümüş ya da beyaz seçenekleri de ortaya çıkabilir.

Audi RS7 Hakkında Genel Bilgiler

Aracın kaputunun alt bölgesinde 4.0 litre çapında çift turbolu V8’ler bulunuyor. En başta motordan 650 bg ve 815 Nm üretmesi bekleniyor ancak ilerleyen zamanlarda bu gücün 700 bg’ye kadar çıkacağı tahmin ediliyor. Oldukça hızlı ve güçlü bir araçtır. Günümüzdeki standartlara göre daha fazla bir güce sahiptir. Bu durumda aracı daha özel hale getiriyor. En önemli avantajı ise kullanıcıların yakıttan tasarruf ederek daha çok yol katetmelerini sağlamasıdır. İlgilileri için hem aile arabası tasarımında hem de hız tutkunlarının favorisi durumundadır. Şık bir görünüme sahiptir. 2019 yılının başlarında aracın çıkacağı dedikoduları bulunuyor.

Genel Fiyat Bilgisi

Kesin bir fiyat belirlenmiş olmasa da diğer modellere kıyasla tahmini bir rakam piyasada yer alıyor. Araç çıktığı andan itibaren 53 ile 55 bin Euro arasından satışa sunulabilir. Bu fiyatta aşağı yukarı oynamalar olabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap