1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 BMW 1 Serisi İncelemesi ve Fiyatı
Trendlerdeki Yazı

2019 BMW 1 Serisi İncelemesi ve Fiyatı

2019 BMW 1 Serisi İncelemesi ve Fiyatı

Alman menşeili otomotiv devi olan BMW firmasının 2019 yılı için çıkaracağı yeni modeli hakkında çeşitli görseller ve fiyat bilgileri gelmeye başladı. 2019 BMW 1 serisi incelemesi ve fiyatı üzerinden aracın pek çok özelliğine erişim sağlayabilmek ve fiyatını öğrenebilmek mümkün. Etkileyici bir tasarım ile gelecek olan BMW 1 serisinde keskin hatlara sahip olan ön panjur boyu ve ön tampon tasarımının diğer modellere oranla daha iyi bir şekilde tasarlandığı görülmekte.

2019 BMW 1 Serisi Özellikleri

BMW markasının yeni 1 serisi içerisinde yer alacak ve 2019 yılı içerisinde piyasaya çıkması beklenen modelinde motor seçenekleri ile ilgili olarak tam net bir bilgi bulunmasa da sektör içerisinde konuşulanlara göre M140i modelinde yer alan turbo şarjlı motorun kullanacağı bilgileri yer almakta. xDrive dört çekişli sürüş sistemine de yer verileceği konuşulan BMW 1 serisi motor çeşidi olarak ise dizel ve benzinli olmak üzere iki farklı çeşit üzerinden satışa çıkarılacak. BMW içerisinden sızan her hangi bir görüntü olmamasına rağmen casuslar tarafından sosyal medyaya düşen görüntüler bir çok kişinin heyecanlanmasına neden oldu.

2019 BMW 1 Serisi Fiyatı

BMW’nin 2019 yılında satışa çıkarması beklenen 1 serisi modelinin çıkış fiyatı belli oldu. 21.840 Euro’luk bir değer üzerinden dünyanın her yerine satışı yapılacak olan bu modelin Türkiye fiyatı ise aracın ülkeye giriş yaptığı Euro ve TL kuruna göre belirlenecek. Şimdilik sadece Euro üzerinden belirlenmiş olan fiyat ile satışı gerçekleşecek olan BMW 1 serisinin 2019 yılının ilk çeyreğinde satışa çıkarılması planlanmakta. Fiyat üzerinde yer alan miktar ise Türkiye satışı için en pahalı modeller arasında yer alacak.

Yorum Yap

Yorum Yap