1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 Dodge Charger SRT Hellcat Fiyatı ve İncelemesi
Trendlerdeki Yazı

2019 Dodge Charger SRT Hellcat Fiyatı ve İncelemesi

2019 Dodge Charger SRT Hellcat Fiyatı ve İncelemesi
1

1914 yılından beri otomotiv sektöründe yer alan Dodge firması, elde ettiği başarılar ile günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Köklü bir firma olan Dodge yeni amiral gemisi olan 2019 Dodge Charger SRT Hellcat modelini meraklıları için tanıttı. 2018 yılının 3 ya da 4. çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenen 2019 Dodge Charger SRT Hellcat Fiyatı ve İncelemesi yazımızda bu yeni otomobil hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Teknik Özellikler

Bir önceki modele göre çok büyük değişimler gözlenen araç 2019 yılında sınıfının en iyilerinden olmaya aday. Bir önceki modele göre en büyük fark aracın ön kısmına yerleştirilmiş olan çift hava girişli ızgara. Ayrıca opsiyonel olarak sunulan siyah mat kaput seçeneği de araca ayrı bir hava katıyor.

Demon parçaları ile rakipleri arasında bir adım öne çıkan, Hellcat, motor durdurulduğunda ara soğutma sağlayan after-run chiller ile soğutuluyor. Ayrıca araçta bulunan torque reserve özelliği ile, daha ilk kalkışta bile aracın çok hızlı bir şeklide ivmelenmesi sağlanıyor.

Araçta kullanılan diğer bir sistem ise Launch Assist adı verilen şerit kilit özelliği, bu özellik ile maksimum tutuş ve stabilizasyon sağlayan araç 6.2 litrelik 707 beygir üreten bir motora sahip. Süperşarjlı V8 motor 881 tork üretiyor.

Fiyat

Amerika’da satış fiyatı 71.350$’ dan başlayan 2019 Dodge Charger SRT Hellcat için, ülkemiz için satış fiyatı hakkında henüz bir bilgi mevcut değil.

Yorum Yap

Yorum Yap