1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 Honda NSX İncelemesi ve Fiyatı

2019 Honda NSX İncelemesi ve Fiyatı

2019 Honda NSX İncelemesi ve Fiyatı

Honda, NSX serisine ait 2019 modelinin özelliklerini paylaştı. 1990’lı yıllarda, önde gelen otomobil markalarından olan Honda; NSX serisini, özellikle hibrit teknolojisi ve dış tasarımdaki turuncu rengi ile dikkatleri tekrardan üzerine çekerek asfalta indirdi. 2019 Honda NSX incelemesi ve fiyatı, yapılan güncellemeler ile, araçtaki değişiklikler göz önüne alındığında, fiyatında da bir öncekine göre artış gösterecektir.

2019 Honda NSX Özelikleri

Honda NSX 2019 modelinde, kilit değişiklik olarak, dış cephede termal turuncu rengi kullanmayı tercih etmesidir. Yükseltilmiş şasi, revize edilmiş hibrid sistemi, süspansiyonda, donanımda, ayrıca yazılıma yönelik yapmış olduğu yenilikler ile bu araçta revizyon gerçekleştirmiştir. Sürücü ve yolcuların rahatlığı için uyarlamalı amartisörler tepkisi yumuşatılmış. Bunun dışında elektrikli direksiyon ve stabilite kontrol sistemleri de yeniden tasarlanmıştır.

2019 Honda NSX Motor Özellikleri

Her biri 3,5 litreden oluşan, 6 silindirli araç 3 tane elektrikli motor ile desteklenmektedir. Bu kombinasyon sonucu 2019 Honda NSX’in 560 beygir gücünde olması planlanmaktadır. Honda markası ayrıca; Şasi, yeni lastik sistemi, süspansiyonlar, turbo ve ısı yönetiminde de yazılımsal revizyonlara giderek, aracın performansını üst seviyelere çıkarmayı hedeflemektedir.

2019 Honda NSX Fiyatı

Bir önceki modelinde Honda, ‘süper jenerasyon’ olarak adlandırdığı NSX serisinde Türkiye’de 1 milyon TL’nin üzerinde etiket fiyatı ile aracı piyasaya sürdü. Bir sonraki NSX, 2019 yılının başından itibaren sipariş vermeye hazır olacak. Resmi fiyatı henüz açıklanmayan aracın, yüksek rakamlara alıcılarını bulacağı beklenmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap