1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 Honda Passport İncelemesi Ve Fiyatı
Trendlerdeki Yazı

2019 Honda Passport İncelemesi Ve Fiyatı

2019 Honda Passport İncelemesi Ve Fiyatı

2002 yılından itibaren üretilmeye ara verilen Honda Passport 2019 Suv modeliyle Avrupa piyasasındaki en büyük kasaya sahip aracını tanıttı.

2018 Los Angeles Otomobil Fuarı’nda tanıtıma giren bu orta boyutlu Suv, 2019’dan itibaren tekrar satışa sürülecektir. Aracımız Honda’nın kısa süre önce tanıttığı yeni CR-V modeli gibi 5 koltuk seçeneğiyle piyasaya sunulmuştur.

Aracın Donanım kısmını incelediğimizde 245/50 ebatlı lastikler ve bunları ortaya çıkaran 20 inçlik jantlarıyla beraber, arka ve ön kısımda park sensörü, 5inç dijital gösterge paneli, 6 hoparlörlü ses sistemi, kablosuz şarj ve navigasyon, arka çapraz trafik algılama, şerit takip ve hız sabitleme donanımları bulunmaktadır.

2019 Honda Passport araç içi 3 bölgeli otomatik klima, ısıtmalı deri koltuklar, sunroof, elektrikli ön koltuklar, 1160 litrelik arttırılabilir bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

Ayrıca donanım yükselttikçe Otomatik klima, ısıtmalı deri koltuklar, sunroof, elektrikli ön koltuklar, 7inç Tft gösterge paneli, 8 inç dokunmatik özellikte multimedya ekranı ve ses sistemini 10 hoparlör’e kadar çıkartmak sizin elinizde.

2019 Passport İç Tasarımı

Ekstra olarak Honda Sensing adlı güvenlik paketini donanım fark etmeksizin temel donanım olarak sunmakta.

Honda Passport 9 ileri otomatik şanzıman, 4 silindir motor, 355 Nm Tork ve 280 beygir gücü ile benzinli olarak sizlerin hizmetine sunuluyor. İhtiyaç halinde torkun tamamını arka sağ veya sol lastiğe aktarabilen Elektronik tork yönlendirme özelliğine sahip bu araç hava koşullarına göre uyarlanabilir 4 farklı sürüş modu ile birlikte geliyor.

Honda Passport’un 4×4 çekiş kapasitesinin 2.268 kg, önden çekişli versiyonlar da ise 1.588 kg’a indiği de belirtiliyor.

Başlangıç olarak ABD de satışa sunulacak Honda Passport fiyatı daha açıklanmasa da ülkemize şu sıralar gelmesi mümkün görünmüyor. Bunun sebebi olarak ise CR-V modelinin ülkemizin Suv ihtiyacını karşılamakta yeterli olduğunu gösterebiliriz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Çok sağlam class bir araba