1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 Jeep Cherokke İncelemesi ve Fiyatı
Trendlerdeki Yazı

2019 Jeep Cherokke İncelemesi ve Fiyatı

2019 Jeep Cherokke İncelemesi ve Fiyatı

2019 model arabalar içinde yer almak için hazırlanan 2019 Jeep Cherokee modelinin özelliklerine ve fiyatına ait detaylar belli olmaya başladı. Son olarak da bu modelin, casus fotoğrafları internet ortamına sızdırıldı. İşte, 2019 Jeep Cherokke incelemesi ve fiyatı ;

2019 Jeep Cherokke İncelemesi

2019 model arabalar içinde yer almış olan 2019 Jeep Cherokee model arabanın casus fotoğrafları ilk kez ortaya çıktı. İnternet ortamına sızdırılan fotoğraflar; yeni Jeep Cherokee modeli tasarımına dair ipuçlarını da veriyor. Casus fotoğraflar incelendiği zaman; ön kısımda selefine kıyasla önemli değişikliklerin olduğu görülüyor. Modele yapılmış olan makyaj operasyonuyla birlikte de, dış tasarım genel hatlarıyla yüzeysel değişiklik geçirmiş durumda. Bununla beraber, selefinde yer alan farlar da, bu modelde olan ve markanın daha geleneksel görünüme sahip farları değiştirmiş durumda. Hali hazırda; yollarda bulunan modelde ana farlar tamponda olurken, LED gündüz sürüş farları ön panjurun yanında bulunuyordu. Oldukça zarif ve şık görünümü olan farlar, hokey sopası tarzı ve siyah çerçeveleriyle LED gündüz sürüş ışıklarına da sahip bir biçimde geleceğe benziyor. Modelin iç mekânını yansıtan fotoğraflar incelendiği zaman ise, selefinde bulunan konsol düzeninde büyük değişikliğe gidilmediği görülüyor. İç kabinde hali hazırda yollarda bulunan selefinde 8.4 inç büyüklüğünde kullanılan dokunmatik ekran ve gösterge panelinin boyut olarak korunduğu görülüyor. Söz konusu değişikliklerin dışında, 2019 Jeep Cherokee modelinin tasarım bakımından selefine büyük oranda benzer olarak geldiği görülüyor.

2019 Jeep Cherokke Fiyatı

2019 Jeep Cherokee modelinin selefine büyük oranda benzer olarak tasarlanmasının dışında, yeni geliştirilen motor seçenekleriyle fiyatının; 30.000 dolardan başlaması öngörülüyor.

Yorum Yap

Yorum Yap