1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 Kia Forte Sedan Fiyatı ve Özellikleri

2019 Kia Forte Sedan Fiyatı ve Özellikleri

2019 Kia Forte Sedan Fiyatı ve Özellikleri

Güney Kore’nin araba firması olan Kia, 2019 Kia forte sedanı otomobil fuarlarında tanıtıma çıkararak araç severler tarafından ilgi odağı haline geldi. Birçok araç sever 2019 Kia forte sedan fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak için araştırmalara başladı bile. Aracın özellikleri itibari ile gelişmiş özellikler içermesi fiyatı konusunda ise resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen çeşitli tahminler yer alıyor. 2019 Kia forte sedan yeni Kia stinger tarafından ilham alınarak üretildi. Bu nedenle 2019 Kia forte sedan ile yeni stinger sedan ile birçok ortak özelliğe sahip.

2019 Kia Forte Sedan’ın Özellikleri

2019 Kia forte sedan daha önce test sürüşlerine tabi tutularak kamuflajlı bir şekilde görücüye çıkmıştı. Aracın sürüş özellikleri oldukça konforlu olduğu belli olurken kamuflajsız bir şekilde görücüye çıkması ile birlikte kaliteli ve göze hoş gelen bir araç olduğu ortaya çıkmış durumda. Kamuflajsız bir şekilde test edildiğinde 2019 Kia forte sedan marka aracın yeni sedan stinger marka araçların sadeleştirilmiş hali olduğu gözlemlendi. 2019 Kia forte sedan uzun bir kaputa ve kısa bir gövde özelliklerine sahip olduğu görülüyor. Araç diğer seleflerinden 81 cm daha uzun olarak piyasaya çıkıyor. Aracın diğer modellere göre biraz daha uzun olması araç içinin daha geniş olmasını sağlaması bakımından oldukça önemli. Aynı zamanda araç diğer modellere göre 12 mm daha yüksek olarak tasarlanmış durumda.

2019 Kia Forte Sedan Fiyatı

2019 Kia forte sedanın fiyatı konusunda henüz resmi bir açıklama söz konusu değil. 2019 yılının ikinci yarısı itibari ile piyasaya çıkması beklenen 2019 Kia forte sedan marka aracın fiyatı ile ilgili kesin bilgilerin 2019 yılı başlarında açıklanacağı düşünülüyor.

Yorum Yap

Yorum Yap