1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 Kia Sorento Çıkış Tarihi, İncelemesi Ve Özellikleri
Trendlerdeki Yazı

2019 Kia Sorento Çıkış Tarihi, İncelemesi Ve Özellikleri

2019 Kia Sorento Çıkış Tarihi, İncelemesi Ve Özellikleri

Description: Sınıfının sevilen araçlarından biri olan Kia Sorento, 2019 yılında farklı özellikleri ve ufak dokunuşlarla değişen tasarımıyla yollardaki yerini alacak. 2019 Kia Sorento çıkış tarihi, fiyatı ve özellikleri ile ilgili detaylar konumuzda yer alıyor.

2019 KIA Sorento Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Kore’nin en popüler otomobil üreticilerinden olan ve günümüzde farklı modelleri ve ilgi çeken sportif tasarımıyla dikkat çeken Kia, popüler SUV aracı Sorento ile geri dönüyor. 2019 Kia Sorento, modern sürüş deneyimi ve farklı yaşam tarzıyla, bunun yanı sıra da çeşitli farklılıklarıyla piyasalarda olacak.

Çelici tasarımı ve modern yapıysıyla sürücülerin yaşam tarzlarına yeni bir adım amalarını sağlayacak. Sınıfının diğer araçlarıyla kıyasıya bir mücadeleye girecek olan Sorento, beklentileri karşılamak için çok çalışmak zorunda.

2019 KIA Sorento Tasarım

Bir önceki model ile 2019 Kia Sorento arasında tasarım anlamında çok farklı değişiklikler olmayacak. Ancak bazı noktalarda ufak dokunuşlar ile tasarım modernize edilerek karşımıza çıkacak. 17 ve 18 inç alaşım jantlar ve ön ızgara yapısında bir takım değişikler meydane gelecek. Bunun yanı sıra da sis farkları ve far yapıların birkaç ufak değişiklik bizi karşılayacak.

2019 Kia Sorento İç Tasarım

Kia Sorento, yeni modelinde iç tasarımda birkaç noktada farklılıkları görebiliyoruz. 7 inç dokunmatik ekranı, kontrol edilebilir aynalar, iç kapı döşemelerinde ufak farklılıklar görüyoruz. Ayrıca yine standart Sorento koltuk döşemesi deri olacak.

2019 Kia Sorento Motor Özellikleri

Aracın testleri bitmemesi nedeniyle motor konusunda resmi olarak açıklanmış bir bilgi yer almıyor. Ancak güçlü bir motorun araçta yer alması olası. Şu an için en iyi ihtimalle 8 ileri şanzıman ve V6 motor ile piyasada yer alması bekleniyor. Aynı zaman 290 hp ve 3.3 litre motor hacmi olması da ihtimaller arasında.

2019 KIA Sorento Fiyatı

Kia Sorento’yu, Kore’den sonra ilk olarak Amerika’da görebiliriz. Los Angeles’ta yapılması planlanan lansmanda Toyota ve Ford’da yerini alacak. Fiyat olarak temel modelde 27.000 $ gibi bir rakam çıkıyor. Gelişmiş modelin fiyatı ise 51.000 $ olması bekleniyor.

2019 KIA Sorento Çıkış Tarihi

2019 model Kia Sorento çıkış tarihi olarak 2019 yılı ikinci çeyreği gözüküyor.

Yorum Yap

Yorum Yap