İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 Makyajlı Suzuki Vitara İncelemesi ve Fiyatı
Trendlerdeki Yazı

2019 Makyajlı Suzuki Vitara İncelemesi ve Fiyatı

2019 Makyajlı Suzuki Vitara İncelemesi ve Fiyatı

Japonya’nın en önemli otomobil markalarından biri olan Suzuki, 1998 yılında ilk defa çıkardığı Vitara modeli ile sağlam bir hayran kitlesine sahip. Çıktığı 1998 yılından itibaren crossover severler için gözde bir araç olan Suzuki Vitara’nın yeni çıkacak modeli olan 2019 makyajlı Suzuki Vitara incelemesi ve fiyatı hakkında detaylı bilgiye yazımızda ulaşabilirsiniz.

2019 Vitara’nın Özellikleri

Farlar, tampon ve ön ızgarada yapılan değişiklik ile selefinden tamamen ayrı ve yırtıcı bir görünüm kazanmış olan Vitara, arka tarafta yer alan yeni stop lambası tasarımı ile de bir önceki modelinden ayrılıyor. Elde edilen bilgilere göre canlı ve renkli fonksiyonel bir bilgi ekranına sahip olacak olan Vitara, elektronik donanımları ile de dikkat çekiyor

.

Yüksek Güvenlik Donanımı

 2019 Makyajlı Suzuki Vitara, kör nokta uyarı sistemi, trafik işaretlerini algılama sistemi, şerit takip ve uyarı sistemi ve otonom acil freneleme gibi yüksek güvenlik donanımları ile meraklılarını tatmin edecek gibi gözüküyor.

Motor Seçenekleri

 2019 Suzuki Vitara’nın segmetinde yaratacağı en büyük fark şüphesiz motor hacmi. İki tip motor ile satışa sunulacak olan yeni Vitara’da 1.4 litrelik ve 220 tork ile 140 beygir güç üreten motor seçeneği ve çok iddialı olan 1.0 litrelik 110 beygir güç üretecek olan motor seçeneği mevcut.

Çıkış Tarihi ve Fiyatı

2019 Suzuki Vitara’nın 2019 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor, ancak aracın satış fiyatı hakkında yapılmış herhangi bir resmi açıklama mevut değil.

Yorum Yap

Yorum Yap