İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 Mercedes C-180 AMG Özellikleri ve İncelemesi
Trendlerdeki Yazı

2019 Mercedes C-180 AMG Özellikleri ve İncelemesi

2019 Mercedes C-180 AMG Özellikleri ve İncelemesi

Yeni C serisi, sportif çizgilerinin yanında 184 beygir 1.6 motorun 4 silindir benzinli yapısında çok şaşırtıcı derecede konforlu bir sürüş keyfi yaşatmaktadır. 9 ileri otomatik vites ise kullanıcıların yol tutuşunu sınır tanımayan bir hale sokacaktır. Dört tekerden çekişli olan Mercedes C-180 AMG serisi, aynı zamanda EQ- Boost desteğine de sahiptir. Dış tasarımda sportif ve çevik bir donanım yapısı ile birlikte, yeni çamurluklar ve ön kapı eşik panelleri de göze çarpmaktadır. Bunun yanında motor altı koruması ve AMG dış tasarımın yanında, kromajlı egzoz çıkışı da önemli bir detay olarak yerini almıştır.

Mercedes C-180 AMG Teknik Detayları

Mercedes markası için güvenli sürüş her zaman ilk sırada önem verilen konu olmuştur. Bundan dolayı Mercedes C-180 AMG serisinde patlamaya dirençli lastikler, ABS, Adaptif fren sistemi, ayarlanabilir süspansiyonları, 7 adet hava yastığı ve daha birçok farklı özellik kullanılmıştır. Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi ile de, araba içerisinde çok büyük bir konfor sistemi yaratılmıştır. Kaza sonrasında Mercedes C-180 AMG sistemi anında kendisini açacak ve kapılar da otomatik olarak çıkışa elverişli konuma gelecektir. Sürüş destek sisteminde ise hız sabitlemeden elektronik denge sistemine kadar bütün unsurlar mevcuttur. Park sensörü sayesinde ise ileri ve geri parklarda, çok geniş açılı bir kamera görüntüsü elde edilir.

Mercedes C-180 AMG Fiyat Listesi

4 farklı donanım seviyesinde üretimi gerçekleştirilen Mercedes C-180 AMG, bu sayede birçok farklı fiyat aralığına da sahip olmaktadır. Diğer markalarda başlangıç paketi olarak bilinen C-180 Comfort modelinin fiyatı pazarda 297 bin 300 TL olarak belirlenmiştir. Bir üst donanım olan ve genelde sürüş keyfinin çok özel şekilde hissedildiği Avantgardo serisinde ise fiyat 325 bin 200 TL olmaktadır. Daha çok lüks bir kullanım ve araç içi dizaynın estetik bir görüntü oluşturduğu Exclusive modelinde ise fiyatlar 342 bin 300 TL olarak oluşturulmuştur. Mercedes C-180 modelinin kullanıcıların istediğinden fazlasına sahip olduğu özellikteki donanımı Mercedes C-180 AMG fiyatı ise 353 bin 100 TL’dir.

Yorum Yap

Yorum Yap