1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 Mitsubishi L200 İncelemesi ve Fiyatı
Trendlerdeki Yazı

2019 Mitsubishi L200 İncelemesi ve Fiyatı

2019 Mitsubishi L200 İncelemesi ve Fiyatı

Japonya’nın güçlü otomotiv markası Mitsubishi’nin merakla beklenen yeni modeli Mitsubishi Triton diğer bir adıyla L200 pick-up modeli sır gibi saklanırken kamuflajlı olarak Avustralya’da görüntülendi. 2019 yılında piyasaya çıkacak olan modelin bir önceki kasaya göre çok daha modern hatlara sahip olduğu gözüküyor. 2019 Mitsubishi L200 İncelemesi ve Fiyatı hakkında resmi kaynaklar tarafından yapılan bir açıklama mevcut değil.

Makyajlı L200

Resmi olarak herhangi bir veri, teknik özellik, donanım bilgisi ya da görsel materyali yayınlanmayan aracın kamuflajlı test modelinden anlaşıldığı üzere, daha agresif bir ön tampon ve farlar ile piyasa çıkması bekleniyor. Bir önceki modeline göre daha keskin hatlara sahip araç, inceltilmiş farlar ile daha uyumlu gözüken inceltilmiş ön ızgaraya sahip.

Araca yandan bakıldığında ise eski modeli ile karşılaştırıldığında pek bir fark göze çarpmıyor. Arka taraftan bakıldığında ise biraz daha ince bir tampon ile karşılaşıyoruz. Stop lambalarda da daha modern çizgiler göze çarpan detaylar arasında. Dışarıdan bakıldığında bir önceki modelden sadece makyaj ile fark yaratılan Triton’da esas değişikliğinin iç kısımda olması bekleniyor. Daha önceki modelleri gibi Apple CarPlay, Android Auto ve dokunmatik ekran ile piyasa çıkması beklenen modelde önceki modellerinde olduğu gibi çekiş denge kontrolü, geri vites kamerası, çekici denge kontrol sistemi, arka diferansiyel kilidi ve Super Select 4WD özelliklerinin olması bekleniyor.

Fiyat

2019 Mitsubishi L200 diğer adıyla Mitsubishi Triton’un fiyatı hakkında da resmi bir açıklama henüz yapılmış değil. Önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi beklenen araç için resmi ve detaylı bilgiler henüz mevcut değil.

Yorum Yap

Yorum Yap