İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Auto Show
  3. 2019 Model Araba Fuarları Ne Zaman Nerede Gerçekleşecek?
Trendlerdeki Yazı

2019 Model Araba Fuarları Ne Zaman Nerede Gerçekleşecek?

2019 Model Araba Fuarları Ne Zaman Nerede Gerçekleşecek?

Ülke tanıtımlarında fuarların etkileri çoktur. Hele de fuar kendi ülkesinde yapılmakta ise. Araba tutkunlarının en sevdiği araba fuarları binlerce kişiyi ağırlamaktadır. Kimileri bu arabalara sadece dokunabilmekte iken kimileri satın almaktadır. Yerli ve yabancı üretim arabalar bu fuarlarda görücüye çıkmakta ve tüm özellikleri ile görsel olarak tanıtılmaktadır. Merakla beklenen 2019 model araba fuarları ne zaman nerede olacaktır.

Fuar Yeri

En son 2017 yılında yapılan otomobil fuarı İstanbul’da yapılmıştı. 2018 fuarı Cenevre’de yapılan otomobil fuarı 2019 yılı için belirlenen zaman aralığı Nisan ayı olarak belirtilmiş ve yer olarak ta yine İstanbul ili uygun görülmüştür. Otomobil teknoloji üretici ülkelerinin en son modeller ile dizayn ettikleri araçlarını sergilemek adına İstanbul fuarına getirmesi, yabancı ülke ve ülkemiz vatandaşları bu fuarları gönlünce gezme olanağı bularak eski model arabalara ne tür teknolojiler eklendiğini merakla takip etmek için bu fuarların tarihi önem arz etmektedir.

Fuarda Bulunan Araçlar

Akıncı ziyaretine en çok uğrayan spor ve arazi araçları son modelleri ile göz boyamakta olup fiyatları ile de el yakmaktadır. Bu yıl İstanbul’da düzenlenecek olan otomobil fuarına otomobiller ile bağlantılı akıllı araç sistemleri, hibrid araç teknolojileri, oto iç dizayn ve aksesuarlar, motor yağları, yakıt tasarruf mekanizmaları, oto sürüş teknolojileri ve eğitim alanları, otomobil yayınları, araç içi elektronik aksamlar, oto bakım ve boya koruma sistemleri ve akaryakıt firmaları da yer alacaktır.

2019 nisan ayında İstanbul’da ve 17. kez düzenlenecek olan otomobil fuarında otomobil sektöründe araçların sürüş özellikleri ile birlikte multi medya özellikleri, sürücüsüz araçlar ve teknolojileri, gibi etkinliklere de yer verilecektir. 450 bin adet aracın sergilenmesi beklenilen 2019 İstanbul otomobil fuar hazırlıkları Nisan ayına kadar tamamlanarak hazır hale getirilecektir.

Yorum Yap

Yorum Yap