İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 Model Arabalar Ne Zaman Satışa Çıkar?
Trendlerdeki Yazı

2019 Model Arabalar Ne Zaman Satışa Çıkar?

2019 Model Arabalar Ne Zaman Satışa Çıkar?

Araba merakı erkeklere özellikle özgü bir durum olduğu sanılır ancak sanılanın aksine bayanlar tarafından da oldukça büyük bir merak uyandırmaktadır. Bu merakı fırsat bile araba üreticileri de amaca yönelik araçlar üretmeye başlamışlardır. Son on yıla geriye dönük bakıldığında birçok model piyasaya sürülmüştür. Yeni model arabalar her yılın son iki ayında piyasaya sunulur. Meraklıların en çok sordukları soruların başında 2019 model arabalar ne zaman satışa çıkar? sorusu gelmektedir. Soruya cevaben 2019 model arabalar aralık ayı içerisinde piyasaya sürülmüş olacaktır. Yeni model araçların satışa sunulmasının ardından araba bayilerinde uzun kuyrukların oluşması muhtemel dahilin de olduğu için, yeni araba alacaklar randevu alarak test sürüşlerine katılmaları oldukça önem arz etmektedir.

Yeni Araba Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yeni araba alacakların dikkat etmesi gereken en önemli hususların başında test sürüşü gelmektedir. Zira yeni arabalar üretimi sırasında bazı değişiklikler yapılmaktadır. Bu değişiklikler kişilerin sürüş konforunun bozacak nitelikte olabilir. Test sürüşü gerçekleştirmeden alınabilecek olan arabalar sonradan geri dönüşü olmayan nitelikte zararlara neden olabilir. Sonraki husus ise yeni model arabaların vergi konusunun araştırılması gerekiyor. 2019 model olarak üretilen arabalar farklı bir vergi dilimine tabi tutulduğu için, daha sonradan karşılaşılabilecek yüksek vergilere takılmamak için önceden araştırma yapmak önemlidir. Son husus ise yeni model araba alırken mutlaka uzman bir personelden profesyonel bir destek almak gereklidir.

2019 Model Arabalar İçin Finans Kaynağı

2019 model araçların yanı sıra yeni çıkan bütün yeni model araçları alacak olan kişilerde nakit bulunmaması durumunda bankalar buna yönelik kredi sistemleri geliştirmektedir. Bunun dışında araba firmaları da bir miktar peşinata karşılık kalan miktarı da taksitler ile ödeme imkanı sağlamaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap