İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. 2019 Model Otomobiller
 3. 2019 Model BMW X7 İncelemesi
Trendlerdeki Yazı

2019 Model BMW X7 İncelemesi

2019 Model BMW X7 İncelemesi

Başta ülkemiz olmak üzere dünyanın her noktasından milyonlarca hayranı bulunan BMW, 7 koltuklu SUV model aracı ile göz doldurmaya devam ediyor. Bu yazımız içerisinde 2019 Model BMW X7 incelemesi yaparak araç hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntılara değinmeye çalışacağız. BMW, Alman otomotiv şirketi olmasına karşın 7 koltuklu bu yeni canavarının tüm imalarını Amerika Birleşik Devletleri içerisinde tamamen premium şartlar altında yapacak. SUV araçlar hakkında uzun bir süre araştırma yapan BMW, tasarımını daha çok etkili ve geniş bir yüzey ile taçlandırmak istemiş. Aracın farkedilebilir en büyük özelliğinin böbrek ızgarasının oldukça büyük olması gösteriliyor. Aracın ön LED lambalarına kadar tüm ayrıntılarının özel bir şekilde tasarladığı görülüyor.

BMW X7 Teknik Özellikleri

2019 Model BMW X7 İncelemesi
2019 Model BMW X7 İncelemesi

6 sıralı silindir motora sahip olan BMW X7, 3.0 benzinli motoru ile toplamda 349 beygire kadar güç üretebiliyor. 447 Nm Tork gücü üreten bu araç, önüne çıkacak tüm engellerden başarılı bir şekilde kurtulması ile ön plana çıkıyor. Bu denli güçlü bir arabanın özellikleri birkaç cümle ile anlatılmaya yetmez. Çift turbo motor özelliğine sahip olan bu araç, 0’dan 100 kilometre hıza sadece 5,8 saniyede ulaşabiliyor. Aracın en yüksek özellikli modelinin çift turbo motora sahip olacağı ve 4,4 litre motora gücü bulunacağı ifade ediliyor. En güçlü model,100 kilometreye sadece 5,2 saniyede ulaşacak olup 462 beygir güç üretimi yapacak.Standart modele sahip sürümünde 1375 litre bağaj hacminin bulunacağı yine paylaşılanlar arasında yer alıyor.

Araç içi tasarımına oldukça önem verilen 2019 Model BMW X7, iç tasarımda ağırlıkla mavi ve gri renk tonları kullanmış durumda. 2019 yılının mart ayında satışa çıkması planlanan araç, mükemmel bir tasarım harikası olacak. Ülkemizdeki dolar kurundan ötürü araç fiyatının ilk etapta oldukça yüksek olması planlanıyor. Şu an için orta segment modelinin dahi 1,1 milyon TL olabileceği düşünülüyor. Şimdiden birçok kişinin takdirini kazanmış olan 2019 Model BMW X7, şimdiden binlerce ön siparişini almış durumda. Şu an için hakkında sayılı bilgiler bulunan bu model, resmi tanıtımından sonra satışı ile beraber araç hakkındaki tüm ayrıntıların belirli olması planlanıyor. Fiyat konusunda yakın bir zamanda güncellemenin geleceğini de şimdiden hatırlatmak istiyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (8)

 1. Arabanın tasarımı gerçekten güzel. Hem hırçın hem heybetli duruyor.

 2. 1 sene önce

  BMW iç tasarım konusunda yine kendine hayran bırakıyor. Benim için iç tasarım, özellikle de ön konsol çok önemli ve bunu BMW harika yapıyor. Birgün BMW 7 serisine binebilir miyim bilmiyorum ama resimlerine bakmak bile bana keyif veriyor.

 3. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, X7 X5’ten birçok tasarım ipucu ödünç alıyor. Bununla birlikte, X7’nin göze çarpan pek çok özelliği var ve bunları bulmak için bile yakından bakmak zorunda değilsiniz.

 4. Çok istediğim araçlardan birisi fakat 2018 zamlarıyla birlikte almak neredeyse imkansız hale geldi! 🙁

 5. İnsan gözünü alamıyor gerçekten muhtemeşem bir SUV . Tabi Türkiye fiyatları bu aracı ancak hayallerimizde kullanmamıza neden oluyor orası ayrı bir mesele maalesef ki…

 6. 1 sene önce

  Tasarım olarak çok güzel bir araç çıkarmışlar.

 7. 1 sene önce

  Tasarım konusunda çok başarılı bir araç X7. Bunun yanı sıra 0’dan 100 KM yükselme hızı 5.8 saniye oda baya iyi 2019’da lüks araç segmentinde büyük hacimle satılacağını düşünüyorum.

 8. Buna araba demek bence biraz basit kaçar Bmw gene yapmış yapacağını hayırlı olsun şimdiden parası olan zenginlere . Bu arada site yönetimine teşekkürler detaylı bir konu tanıtımı olmuş.