1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 Model Ford Focus İncelemesi
Trendlerdeki Yazı

2019 Model Ford Focus İncelemesi

2019 Model Ford Focus İncelemesi

2019 Model Ford Focus İncelemesi

Ülkemizde en sevilen araçlar arasında yer alan Ford Focus 2019 modeli merakla bekleniyor. Ford Focus 2019 hakkında çıkan bilgileri sizlerle paylaşalım.

Araç ile ilgili bir tanıtım yapılsa da henüz kafalarda çok soru var. En önemlisi ise bu aracın ne zaman Türkiye’ye geleceği, diğer sorular ise tabi ki fiyatı kaç para olacak? Yeni özellikler ve merak edilenlerin hepsini sizler için bu yazıda derledik.

Ford Focus 2019’da Neler Farklı Olacak?

En büyük farkın aracın 88 kg daha azalmış olması diyebiliriz. Daha şık ve can alıcı bir duruş kesinlikle 2019 modelde bizleri bekliyor. Kesinlikle Türk kullanıcısının gönlünü fethedecek 1,0 litre EcoBoost motor ile geliyor.

2018’e oranla boyunun biraz daha uzun olduğunu söylemekte yarar var. Kesinlikle iç mekânda bir rahatlama getirecek. İç mekândaki rahatlık 2018’e oranla bir kat daha artacak diyebiliriz.

Aracın kokpitinde 10 cihazı internete bağlayabileceğiniz bir sistem yer alıyor. Kokpitteki şarj teknolojisi ise kesinlikle hoşunuza gidecektir. 8 inçlik multimedya ekranı da unutmadan söyleyelim.

Güvenlik donanımı hakkındaki bilgileri de sizlerle paylaşalım. En yeni teknolojiyi kullanan Ford bu konuda ekstra çalışmalar yapmış. Güvenlik donanımı konusunda 2019’un beklenenden daha iyi olacağı neredeyse kesin.

2019 Model Ford Focus Fiyatı

Türkiye’de başlangıç paketi satış fiyatının 88.500 TL olması bekleniyor.  Bu rakamın biraz üstü ya da altında bir rakam ile satışa çıkabilir.

Ayrıca ilk rakamın sadece başlangıç paketi olduğunu üst paketler ile beraber alınırsa rakamın 100 bin TL üzerine çıkması bekleniyor.

Yorum Yap

Yorum Yap