İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. 2019 Model Otomobiller
 3. 2019 Model Isuzu D-Max İncelemesi

2019 Model Isuzu D-Max İncelemesi

2019 Model Isuzu D-Max İncelemesi
1

2012 yılında geliştirilen ve günümüze kadar birçok değişiklik ile güncellenen 2019 Model Isuzu D-Max, pick-Up tipi araçlar içerisinde oldukça güzel bir sıralamaya sahip durumda. Birçok kişinin hem bireysel hem de ticari amaç ile kullandığın bu araç, her ihtiyacınızı karşılayabilecek düzeyde. Artık eskisi gibi basit, demode görünümlerden kurtulan Pick-Up tarzı araçlar, artık bireysel kullanımlarda daha fazla tercih edilmeye başlandı. 2019 Model Isuzu D-Max modelini incelemeye başlayacak olursak; Aracın ön bölümünde büyük değişikliğe giden Isuzu, ön ızgarada belirgin bir değişikliğe gitmiş durumda. Aydınlatma sistemini gündüz LED aydıtlatma ile değiştiren şirket, logonun görünümünü de bir hayli büyütmüş durumda. Yapılan makyaj çalışmaları ile beraber motor kaputunda da belirgin değişiklikler görülebilmekte.

2019 Model Isuzu D-Max Özellikleri

2019 Model Isuzu D-Max İncelemesi
2019 Model Isuzu D-Max İncelemesi

Yandan bakıldığında herhangi bir değişiklik görülmeyen 2019 Model Isuzu D-Max, makyaj özelliği sayesinde kullanıcılarına 13 farklı renk özelliği sunuyor. Elit bir görünüm sağlamak isteye şirket, krom kaplama kullanarak daha etkileyici bir dış görünüm sağladıklarını söyleyebiliriz. İç tasarıma çok fazla önem vermeyen şirket, eski görünümlerini birebir uygulasa da sağlamlık ve dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor. Deri döşemeler ile beraber konforu artırmak isteyen Isuzu, araç içi genişliği ile yine bir ferahlık seçeneği sunuyor. Son zamanların oldukça dikkat çeken modeli 2019 Model Isuzu D-Max, motor konusunda ne gibi seçenekler sunduğuna da değinecek olursak;

Oldukça yenilenen 2019 Model Isuzu D-Max, 2500 litre motor ile verdiği performansı artık 1,900 litre yeni moturunda verecek. 3600 devire geldiğinde 164 beygir güç üreten yeni motorlar, yakıt konusunda da bir hayli ekonomik. Arazi aracı olmasına karşın 100 kilometrede ortalama olarak 8,7 litre yakıt tüketimi bulunuyor Bağaj olarak adlandırılan bölümde 1 ton taşıma kapasitesi bulunan D-Max, aynı zamanda 3,5 tona kadar da çekici olarak yük çekebiliyor. Farklı farklı 4×4 vites modları bulunan araç, arazi içerisinde her türlü engel ile mücadele edebilmesi için özle olarak tasarlanmış durumda. Ticari araç arayışında iseniz oldukça bütçenize oranla her ihtiyacınızı karşılayabilecek bu aracı ödeyebilirsiniz. Dönem dönem gelen MTV indirimleri ile beraber bu aracı neredeyse üretim fiyatı üzerinden satın alarak büyük bir indirim farkından yararlanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (3)

 1. 2 ay önce

  Ülkemizde pikaplar hemen hemen aynı fiyat seviyelerinde satılıyor ama bence bu aracın en çekici yanı Isuzu bu araçta 1.9 lt. dizel motor kullandığı için rakiplerinden motorlu taşıtlar vergisi anlamında çok daha aşağıda yer alıyor. Her ne kadar ticari araç sayılsa da arazi taşıtı diye o vergiye tabi tutuluyorlar. Kısacası kullanım maliyetleri açısından değerlendirdiğimde rakiplerinden önde görüyorum. Silindir hacmi 2 litrenin üstüne çıktığı taktirde yıllık kullanımda 2.000₺’lik fark çıkıyor. Bu da baktığınız zaman en 5 yıl kullansanız toplamda 10.000₺’lik avantaj demek oluyor.

 2. 2 ay önce

  Site içerileri çok güzel, devamlı takipteyim teşekkürler.

 3. 2 ay önce

  Güzel bir inceleme yazısı olmuş emeğinize sağlık.