1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 Model Volvo S60 İncelemesi ve Çıkış Tarihi
Trendlerdeki Yazı

2019 Model Volvo S60 İncelemesi ve Çıkış Tarihi

2019 Model Volvo S60 İncelemesi ve Çıkış Tarihi

En sağlam ve kaliteli araçları üreten Volvo markası sürpriz yaparak yeni 2019 model Volvo S60 aracının tanıtımını önümüzdeki yaz Güney Karolina’da yapacak. 2019 yılında müşterileriyle buluşacak olan bu aracın birçok yeni özelliğe sahip olduğu söyleniyor. Ancak bir önceki model olan V60 ile birçok konuda benzerliği olacağı söylentiler arasında. Çok fazla detayları ortaya çıkmış olmasa da genel görüş SUV, sedan, station vagon modellerine benzeyeceği yönde. Volvo severler 2019 model Volvo S60 incelemesi ve çıkış tarihi konusunda oldukça meraklanmış durumdalar.

2019 Volvo 415 Beygir Güç

Volvo en sık tercih edilen araçlardan biri. S60 modeli ise kendinden beklenen özellikleri alıcılarına sorunsuz şekilde sunacak gibi görünüyor. V60 modeline büyük ölçüde benzeyeceği düşünülse de aracın kendine özel özellikleri de söz konusu. Aracın yaklaşık 450 litre bagaj hacmi bulunuyor. Bu bagaj hacmi alıcıları büyük ölçüde tatmin edici nitelikte. Yakıt konusunda da iki standart benzinli aynı zamanda iki benzinli hibrit motor seçeneği de söz konusudur. S60 modelli araç Polestar Engineering teknolojisi ile T8 Twin Engine teknolojisini kullanıyor.

2019 Volvo 640 Nm Tork Üretiyor

Yeni aracın motor özelliklerinin yanı sıra 640 Nm tork üretme özelliğine sorunsuz şekilde sahip. Ayrıca aracın süspansiyon, teker, frenleri de büyük ölçüde gelişmiş. Bu özelliklerin yenilenmesi dolayısıyla araç büyük ölçüde ilgi çekici hale gelmiş. Aracın yapımı Amerika’nın Güney Karolina bölgesinde sağlanıyor. Lansmanı ise yaz aylarında gerçekleşecek.

2019 Volvo Fiyatı

Aracın satışa çıkacağı fiyat genel olarak belirlenmiş değil. Kısa zamanda belli olması beklense de tahminler şimdiden kulaktan kulağa yayılmış durumda. Volvo S60 model aracın fiyatının 187,000 TL olacağı söylentiler arasında. Ancak fiyatlarda güncelleme olabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap