1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 Range Rover Evoque İncelemesi ve Fiyatı
Trendlerdeki Yazı

2019 Range Rover Evoque İncelemesi ve Fiyatı

2019 Range Rover Evoque İncelemesi ve Fiyatı

Otomobil dünyasındaki son gelişmeler ışığında 2019 yılı içerisinde Range Rover Evoque ikinci nesil araçları ile otomobil piyasasındaki yerini alacak. Bu haber tüm otomobil dünyasına ani bir giriş yaparak 2019 Range Rover Evoque konusunda otomobil tutkunlarını bir hayli heyecanlandırıyor. Yapılan açıklamaya göre 2019 Range Rover Evoque serisinin tanıtımı 2018 Ekim ayında Fransa’nın başkenti Paris’teki otomobil fuarında yapılacak. Aracın özellikleri hakkındaki bilgilerin yeni yeni paylaşılmasına başlanması ile birlikte birçok otomobil tutkunu 2019 Range Rover Evoque incelemesi ve fiyatı hakkında kesin bilgiler elde etmek istiyor.

2019 Range Rover Evoque Serisinin Özellikleri

2019 Range Rover Evoque serisini diğer serilerden ayıran en önemli özellik dış tasarımındaki farklılık ile gerçekleşiyor. 2019 Range Rover Evoque serisine diğer serilerden farklı olarak tasarım anlamında bazı yeni nesil teknolojiler ile bazı eklemeler yapılacağı yönünde açıklamalar yapılıyor. 2019 Range Rover Evoque serisinin diğer serilere göre daha modern ve göze hoş gelen bir tasarım ile üretildiği de yapılan açıklamalar arasında yer alıyor. Konfor anlamında diğer serilere göre daha konforlu olacağı belirtiliyor. Yapılan bir başka açıklamaya göre 2019 Range Rover Evoque serisinin Velar modelinden izler taşıyacağı yönünde. Velar serisinin otomobil tutkunları tarafından oldukça ilgi görmesi ile birlikte 2019 Range Rover Evoque serisi konusunda da benzer ilginin görüleceği düşünülüyor.

2019 Range Rover Evoque Serisinin Fiyatı

2019 Range Rover Evoque serisi 2019 yılı için tasarlanmış bir otomobil olmasından dolayı hala üretim aşamasında olmasından dolayı henüz fiyat konusunda kesin bir resmi bilgi söz konusu değil. Ancak otomobil tutkunlarının yapmış oldukları araştırmalar ile araç hakkında çeşitli fiyat tahminleri söz konusu. Ancak bu fiyat bilgisi kesin bir bilgi olmadığı için belirtilen tahminler gerçeği yansıtmıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap