İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. 2019 Model Otomobiller
 3. 2019 Suzukı Jimny İncelemesi ve Fiyatı

2019 Suzukı Jimny İncelemesi ve Fiyatı

2019 Suzukı Jimny İncelemesi ve Fiyatı

Kişileştirme imkanının bulunduğu bir araba modeli olarak görülen Suzukı, dalmaçyalı görünüme sahip olarak tasarlanmıştır. Özellikle yüksek araba seven kişilerin favorisi olabilecek bir modeldir. 2019 yılında çıkması beklenen bu araç hakkında meraklıları bilgi sahibi olmak istiyor. 2019 Suzukı Jımny incelemesi ve fiyatı kesinleşmese de tahmini olarak birtakım bilgiler bulunuyor. Agresif olarak adlandırılan bu araç ayrıca retro şeklinde de görülebiliyor.

Sahip Olduğu Temel Özellikler

2019 Suzukı Jımny 1.5 litre kapasiteli bir motora sahiptir. İhtiyaç olduğu takdirde düşük ya da yüksek devirli olarak ayarlanabiliyor. Motorun gücünün artmasına rağmen boyut olarak küçülmeye sahiptir. Ayrıca yakıt konusunda da büyük bir tasarruf sağlamaktadır. Kullanıcılar için cep dostu bir sisteme sahiptir. 4 vitesli otomatik şanzımanın yanı sıra 5 vitesli manuel şanzıman bulunuyor. Dört çekişli sürüş sistemine sahip olan bir araçtır. Araçta hala eski far sistemi bulunmaktadır. Bagajın kapasitesi de artış göstermiştir. Bagaj kapasitesi 53 Litre artarak 377 litreye ulaşmıştır. Arka koltuklarının katlanma özelliği bulunuyor. Fazla bagaj alanı istendiği takdirde koltukları yatırarak yükleme yapılabilir. Genelde arazilerde kullanılır.

Genel Fiyat Bilgisi

Fiyat bilgisi kesin olarak belirlenmemiş olsa da genel bir tahmin bulunmaktadır. Çok pahalı olacağı düşünülmüyor. Şuanlık için fiyatının 85 ile 100 bin TL arasında değişeceği tahmin ediliyor. Ancak duruma göre fiyatlarda artış ya da azalma görülebilir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (5)

 1. Suzukı Jimny eski kasaları benim dikkatimi çok çekmekte. 2019 modeline baktıktan sonra canavarmı yaratmışlar be! dedim 😀

 2. 4 ay önce

  sen nasıl bir arabasın bee <3 inşallah bir gün benim olacaksın.

 3. 2019 Porsche Mission E mükemmel bir arabaya benziyor. Daha görmek nasip olmadı. Umarım ilerde böyle bir arabaya sahip olabilirim.

 4. 2 ay önce

  Cidden 80 100 arası mı emin misiniz ????