1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 Toyota RAV4 İnceleme
Trendlerdeki Yazı

2019 Toyota RAV4 İnceleme

2019 Toyota RAV4 İnceleme

2019 Toyota RAV4 İnceleme

Toyota RAV4 2019, Amerika’da düzenlenmiş olan tanıtım ile bütün dünyanın karşısına çıktı. 2019 Toyota RAV4 meraklılarını tamamen yeni bir deneyimin beklediğini söyleyebiliriz.

Ülkemiz için en önemli otomobiller arasında Toyota RAV4 yer alıyor. Aracın içerisinde ve dışında yapılan değişimlerle beraber araziyle bütünleşmiş haldedir. Aracın iç görünüşü ise şehir içi kullanıcılarının dikkatlerini çekmeyi başarıyor. Araç son nesil olan güvenlik ekipmanlarıyla daha fazla güçlenmeyi de başarmıştır. Aracın motor kısmında ise şimdilik yalnızca güvenlik ekipmanlarıyla beraber sadece Amerika pazarı için sunulacak. Türk kullanıcılarının beklediği 1.8 ve 2.0 litrelik hibritler ile duyurulabilmektedir.

2019 Toyota RAV4 Donanımı

2019 Toyota RAV4 arasında ebat olarak daha önceki jenerasyonlara göre iyileştirmeler yapıldığını görüyoruz. Araç görünüş olarak bunu fazlasıyla hissettirmeyi başarıyor. Aracın tasarımının şekillendirildiği üç farklı seriye de yer verilmektedir. Aracın en güçlü karakterini ise Limited olarak nitelendirdiği ve arazi hissiyatı verdiğini görebiliyoruz. Araç 19 inç boyutlara sahip olan özel tasarım jantlara da sahiptir.

Araç günümüzün bütün gerekliliklerini karşılayan bir kokpit bulunmaktadır. Elektronik destekler, kullanılmış olan malzemeler ve ambiyansın aydınlatması ile modern bir yapıyı hissedebiliyorsunuz. Araçta yer alan multimedya ekran ise 7 inç boyutundadır ve 8 inçe kadar yükseltilme özelliği bulunuyor. Multimedya ekranda kullanıcılara Apple CarPlay desteği de sunulmaktadır. Araçta bunların yanı sıra kablosuz şarj desteği, elektronik park freni, elektrikli koltuklar, 800 watt JBL Premium ses sistemi ve USB girişler yer almaktadır.

2019 Toyota RAV4 kaç para olacak?

2019 Toyota RAV4 için şuanda Türkiye pazarında kaç para olacak bir bilgi yok. 2019 yılında ülkemize gelmesi beklenen aracın ne kadar fiyattan satılacağı ise 2019 yılında belli olacak. Tahmini olarak 150 bin TL civarında bir miktara başlangıç paketi satın alınabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap